LDT 15m Sønderjylland 2020 Tredje runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
124131 Bjarne Degn-Philipsen Vojens Skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
143902 Jann Nielsen Vojens Skytteforening ST3 171.000 171.000 Hovedskydning
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
141982 Villiam Kock Møller Vojens Skytteforening BK4 200.000 200.000 Hovedskydning
136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
143834 Daniel Søeberg Vojens Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
143833 Emil Juhl Wridt Vojens Skytteforening Å3 197.000 197.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
81797 Jens Anker Pedersen Vojens Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
142935 Jakob Elias Kuntz Sønderborg Skyttekreds BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
142484 Yashwanth Tagedeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
142979 Marcus Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
144028 Mikkel Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
144026 Julie Detlefsen Sønderborg Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds J2 185.000 185.000 Hovedskydning
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds Å3 200.000 200.000 Hovedskydning
83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds ST1 187.000 187.000 Hovedskydning
140501 Ethan Peronato Nordals Skyttekreds BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
134591 Simon Rohr Andersen Nordals Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening BK4 200.000 200.000 Hovedskydning
136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
134023 Julie Østergaard Gråsten Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
136084 Charlie J. Sonnichsen Gråsten Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
43557 Jytte Jensen Gråsten Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
127323 Jørgen Andersen Gråsten Skytteforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
143513 Henrik Thomsen Gråsten Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
139400 Toke Jensen Grænseegnens Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
143918 Skjold Lumbye Ravnskjær Grænseegnens Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
143430 Ralfs Ambainis Grænseegnens Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
144186 Jonas Wedekind-Pedersen Grænseegnens Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening ST3 200.000 200.000 Hovedskydning
134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning

Til toppen