| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
2 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00 197/00 396/00

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 139227 Augusta Dyhr Led Faaborg Skytteforening 193/00 195/00 388/00
2 138481 Clara Struve Lunde Sg&I 194/00 194/00 388/00

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I 181/00 175/00 356/00
2 132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I 175/00 170/00 345/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 197/00 195/00 392/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
2 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00 196/00 386/00
3 52688 Poul V. Jensen Paarup Skytteforening 193/00 193/00 386/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 52829 Per Boysen Paarup Skytteforening 194/00 194/00 388/00
2 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 196/00 192/00 388/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 52665 Benny Sørensen Paarup Skytteforening 190/00 190/00 380/00
2 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening 187/00 190/00 377/00
3 52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening 188/00 188/00 376/00
4 46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening 189/00 186/00 375/00
5 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I 185/00 189/00 374/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
1 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 200/00
1 128487 Bertil Vinther Krag Særslev Skytteforening 200/00
1 139105 Frida Jørgensen Middelfart Skytteforening 200/00
1 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 200/00
1 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 200/00
7 141200 August Højbjerg Horne Skytteforening 199/00
7 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 199/00
7 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/00
7 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 199/00
7 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 199/00
7 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 199/00
7 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 199/00
7 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
15 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 198/00
16 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
17 140590 Katrine Kaas Ollerup Skytteforening 196/00
18 131044 Karla Ghor-Månsson Ollerup Skytteforening 194/00
19 141436 Oliver Rosenlund Særslev Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 200/00
1 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening 200/00
3 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 199/00
3 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 199/00
3 132240 Emilie M. Andersen Faaborg Skytteforening 199/00
6 141612 Anton Bach Lauridsen Otterup Skytteforening 198/00
6 139354 Julian Poulsen Paarup Skytteforening 198/00
8 140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening 197/00
9 140588 Julie Kaas Ollerup Skytteforening 196/00
9 141386 Simon S. Andersen Tommerup Skytteforening 196/00
9 140288 Daniel H.F. Jensen Middelfart Skytteforening 196/00
12 138481 Clara Struve Lunde Sg&I 194/00
13 139227 Augusta Dyhr Led Faaborg Skytteforening 193/00
13 137376 Alvin Ipsen Krogsbølle Skytteforening 193/00
15 141435 Mikkel bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening 192/00
16 124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I 191/00
17 137382 Rasmus Nielsen Ryslinge Skytteforening 189/00
18 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening 188/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 134788 Sebastian Vestergaard Paarup Skytteforening 198/00
2 140287 Casper Bundgaard Mayer Middelfart Skytteforening 195/00
3 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I 194/00
4 139355 Tobias Birch Paarup Skytteforening 193/00
5 141613 Kristian Jensen Otterup Skytteforening 191/00
6 136507 Frederik Bay Falslund Land Hansen Ollerup Skytteforening 190/00
6 138958 Simon Henriksen Tommerup Skytteforening 190/00
8 137812 Tobias Wisth Nordahl-Petersen Tommerup Skytteforening 188/00
9 128819 Maja Hoppe Lunde Sg&I 186/00
9 140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening 186/00
11 135409 Viktor Højland Greve Ollerup Skytteforening 185/00
12 130901 Malik Holmberg Bruun Vissenbjerg Skytteforening 179/00
13 141388 Valde Sandahl Tommerup Skytteforening 176/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
2 134818 Thomas Vangsgaard Middelfart Skytteforening 195/00
3 143957 Victoria Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 194/00
4 143665 Noam Rehnberg Vissenbjerg Skytteforening 191/00
4 142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening 191/00
4 143894 Jessica Claudi Otterup Skytteforening 191/00
4 140901 Caroline Petersen Ollerup Skytteforening 191/00
8 143858 Andreas Madsen Sdr. Nærå Skytteforening 190/00
8 142395 Philip Høj Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 190/00
8 142973 Chelsea Electra Ntzioo Them Faaborg Skytteforening 190/00
11 143958 Jonas Conradsen Kullerup/Refsvindinge If. 188/00
11 142871 Gustav Ben Nørgaard Kullerup/Refsvindinge If. 188/00
13 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening 187/00
13 143854 Emil Bidstrup Sdr. Nærå Skytteforening 187/00
15 141921 Viktoria Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening 186/00
16 143849 Merle Pedersen Sdr. Nærå Skytteforening 184/00
16 140419 Daniel K. Bek Petersen Lunde Sg&I 184/00
18 143960 Alfhed Reinhahard Lucas Kullerup/Refsvindinge If. 182/00
18 143850 Harald Egeberg Sdr. Nærå Skytteforening 182/00
18 143853 Jonas Larsen Sdr. Nærå Skytteforening 182/00
21 143995 Alex Brøchner . Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 181/00
21 143851 Thais Storm Sdr. Nærå Skytteforening 181/00
21 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I 181/00
24 143856 Mads Svane Sdr. Nærå Skytteforening 180/00
24 144055 Noah Rosenlund Særslev Skytteforening 180/00
26 143996 Adtian Kjærsgaard Vissenbjerg Skytteforening 179/00
27 143855 Hjalte Elholm Sdr. Nærå Skytteforening 178/00
28 132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I 175/00
29 142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I 173/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 200/00
2 122679 Madeleine Liv Larsen Særslev Skytteforening 199/00
2 115636 Johanne petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 199/00
4 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening 199/00
2 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
2 130353 Pernille Middelbo Andersen Faaborg Skytteforening 197/00
4 137228 Viktor Birch Larsen Kværndrup Idrætsforening 196/00
5 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I 194/00
6 140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening 193/00
7 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening 192/00
8 141684 Alexander Sørensen Lunde Sg&I 182/00
9 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
1 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 197/00
3 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 194/00
4 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 191/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 189/00
2 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 188/00
3 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 185/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 200/00
1 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 200/00
3 98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening 199/00
4 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening 197/00
5 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 190/00
6 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 181/00
7 48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening 166/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 75477 Line Mortensen Krogsbølle Skytteforening 200/00
1 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 200/00
3 52625 Hans Larsen Paarup Skytteforening 199/00
3 51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening 199/00
3 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 199/00
3 46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening 199/00
3 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 199/00
3 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 199/00
9 46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I 198/00
9 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
9 50201 Jens Chr. Iversen Krogsbølle Skytteforening 198/00
9 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 198/00
13 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
14 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 197/00
1 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 197/00
3 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening 195/00
3 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
5 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00
5 142730 Sasja Frisk Ollerup Skytteforening 194/00
5 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening 194/00
8 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 193/00
9 122573 Mads Gammelgård Ollerup Skytteforening 192/00
9 123410 Jacob Højsgård Lunde Sg&I 192/00
11 46993 Lykke Jørgensen Kværndrup Idrætsforening 191/00
11 50194 Joan Jensen Krogsbølle Skytteforening 191/00
11 50151 Klaus Nielsen Krogsbølle Skytteforening 191/00
14 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 190/00
15 100964 Anders Pedersen Horne Skytteforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening 194/00
2 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening 193/00
2 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening 193/00
4 143846 Lise Kristensen Sdr. Nærå Skytteforening 190/00
4 98439 Pia Nielsen Krogsbølle Skytteforening 190/00
4 136893 Søren Bang Krogsbølle Skytteforening 190/00
4 143333 Tine Rejnberg Lumby Skytteforening 190/00
4 143848 Jesper Egeberg Sdr. Nærå Skytteforening 190/00
9 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I 189/00
10 143845 Brit Pedersen Sdr. Nærå Skytteforening 188/00
10 127960 Henning Gammelgård Ollerup Skytteforening 188/00
12 104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening 187/00
12 118859 Jan Nielsen Ryslinge Skytteforening 187/00
12 132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening 187/00
15 50242 Gitte Rasmussen Krogsbølle Skytteforening 185/00
16 143847 Sofie Kristensen Sdr. Nærå Skytteforening 181/00
17 143950 Henning Andersen Krogsbølle Skytteforening 170/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 200/00
1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
3 97562 Erik S. Rasmussen Sportsskydeklubben Odense 199/00
4 47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening 198/00
4 49614 John Guld Særslev Skytteforening 198/00
4 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening 198/00
7 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 197/00
7 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
7 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
10 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
11 52688 Poul V. Jensen Paarup Skytteforening 193/00
11 50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening 193/00
13 107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening 192/00
14 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 198/00
1 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 198/00
1 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 198/00
4 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 196/00
5 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening 195/00
5 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening 195/00
5 104965 Regnar Nilsson Sportsskydeklubben Odense 195/00
5 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening 195/00
5 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 195/00
5 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
11 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening 194/00
11 52829 Per Boysen Paarup Skytteforening 194/00
11 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00
14 46679 Lindis Krog Ryslinge Skytteforening 193/00
14 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 193/00
16 52085 Yet Johansen Sportsskydeklubben Odense 192/00
16 118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening 192/00
18 46269 Jørgen Holm Jensen Kværndrup Idrætsforening 190/00
19 90133 Freddy Johansen Faaborg Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 130857 Erik Hansen Horne Skytteforening 196/00
2 45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening 195/00
3 136869 Torben Bergholdt Nyborg Skytteforening 191/00
3 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening 191/00
3 82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening 191/00
6 82875 Arne L. Hansen Sportsskydeklubben Odense 190/00
6 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening 190/00
6 52665 Benny Sørensen Paarup Skytteforening 190/00
9 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening 189/00
9 46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening 189/00
9 47997 Ole Madsen Faaborg Skytteforening 189/00
12 46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening 188/00
12 46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening 188/00
12 52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening 188/00
15 46472 Kristian Hansen Ollerup Skytteforening 187/00
15 50225 Ib Peder Hansen Krogsbølle Skytteforening 187/00
15 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening 187/00
18 136713 Arne Lund Faaborg Skytteforening 186/00
18 46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I 186/00
20 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I 185/00
21 137171 Kurt Kamuk Faaborg Skytteforening 183/00
21 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 183/00
23 46334 Knud Christensen Lunde Sg&I 168/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 133310 Jørn Jessen Faaborg Skytteforening 196/00
2 133314 Rasmus Birkholm Faaborg Skytteforening 194/00
3 133307 Flemming Buch Faaborg Skytteforening 192/00
4 133311 Peter Frederiksen Faaborg Skytteforening 189/00
4 133305 Erik Madsen Faaborg Skytteforening 189/00
6 133306 Flemming Schaumann Faaborg Skytteforening 188/00
7 133318 Torben Steffensen Faaborg Skytteforening 178/00

Til toppen