| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00 200/00 400/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00 200/00 400/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
1 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 200/00
3 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
3 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
5 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 197/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 197/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 141200 August Højbjerg Horne Skytteforening 199/00
2 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
2 115636 Johanne petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 193/00

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 182/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 180/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 200/00
2 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 196/00
3 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 183/00
4 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 180/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 200/00
2 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 197/00
2 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 197/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 200/00
2 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 195/00
3 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 194/00
4 47020 Kristoffer Greve Ollerup Skytteforening 192/00
5 46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening 190/00
6 132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening 186/00
7 139548 Kenni Andersen Ollerup Skytteforening 179/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
1 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 200/00
1 49614 John Guld Særslev Skytteforening 200/00
4 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 199/00
5 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
5 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 198/00
7 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
7 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 197/00
7 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 197/00
10 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 49484 Aase Guld Særslev Skytteforening 192/00
2 107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening 189/00
3 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 184/00
4 47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening 163/00

Til toppen