DGI Holdturnering Vinter 2020-21 Runde A (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
115636 Johanne petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
141388 Valde Sandahl Tommerup Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening ST3 200.000 200.000 Hovedskydning
120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
138958 Simon Henriksen Tommerup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
137812 Tobias Wisth Nordahl-Petersen Tommerup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
141386 Simon S. Andersen Tommerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
82875 Arne L. Hansen Sportsskydeklubben Odense SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
52085 Yet Johansen Sportsskydeklubben Odense SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
104965 Regnar Nilsson Sportsskydeklubben Odense SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
97562 Erik S. Rasmussen Sportsskydeklubben Odense SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
100964 Anders Pedersen Horne Skytteforening Å2 180.000 180.000 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
144055 Noah Rosenlund Særslev Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
141436 Oliver Rosenlund Særslev Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
141435 Mikkel bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
142871 Gustav Ben Nørgaard Kullerup/Refsvindinge If. BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
143958 Jonas Conradsen Kullerup/Refsvindinge If. BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
143960 Alfhed Reinhahard Lucas Kullerup/Refsvindinge If. BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 190.000 190.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
128487 Bertil Vinther Krag Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
122679 Madeleine Liv Larsen Særslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
46679 Lindis Krog Ryslinge Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
118859 Jan Nielsen Ryslinge Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
137382 Rasmus Nielsen Ryslinge Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
142395 Philip Høj Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
143665 Noam Rehnberg Vissenbjerg Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
141921 Viktoria Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
143996 Adtian Kjærsgaard Vissenbjerg Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
143995 Alex Brøchner . Nielsen Vissenbjerg Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
130901 Malik Holmberg Bruun Vissenbjerg Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
143957 Victoria Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
75477 Line Mortensen Krogsbølle Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
50151 Klaus Nielsen Krogsbølle Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
131287 Søren Bang Krogsbølle Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
50201 Jens Chr. Iversen Krogsbølle Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
131020 Tine Rejnberg Lumby Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
50194 Joan Jensen Krogsbølle Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
98439 Pia Nielsen Krogsbølle Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
50242 Gitte Rasmussen Krogsbølle Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
137376 Alvin Ipsen Krogsbølle Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
143950 Henning Andersen Krogsbølle Skytteforening Å3 170.000 170.000 Hovedskydning
50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
50225 Ib Peder Hansen Krogsbølle Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
142730 Sasja Frisk Ollerup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
122573 Mads Gammelgård Ollerup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
48025 Morten Laursen Horne Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
126873 August Højbjerg Horne Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
52625 Hans Larsen Paarup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening ST3 197.000 197.000 Hovedskydning
131183 Albert Lind Paarup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening ST3 199.000 199.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
139105 Frida Jørgensen Middelfart Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
140288 Daniel H.F. Jensen Middelfart Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
140287 Casper Bundgaard Mayer Middelfart Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
134818 Thomas Vangsgaard Middelfart Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
130353 Pernille Middelbo Andersen Faaborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
132240 Emilie M. Andersen Faaborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
139227 Augusta Dyhr Led Faaborg Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
139227 Augusta Dyhr Led Faaborg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
142973 Chelsea Electra Ntzioo Them Faaborg Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening SE3 186.000 186.000 Mesterskab
47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening SE3 190.000 190.000 Mesterskab
47997 Ole Madsen Faaborg Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
90133 Freddy Johansen Faaborg Skytteforening SE2 181.000 181.000 Hovedskydning
48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening ST3 166.000 166.000 Hovedskydning
130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
130857 Erik Hansen Horne Skytteforening SE3 196.000 196.000 Hovedskydning
133314 Rasmus Birkholm Faaborg Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
133310 Jørn Jessen Faaborg Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
133307 Flemming Buch Faaborg Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
133306 Flemming Schaumann Faaborg Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
133311 Peter Frederiksen Faaborg Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
133305 Erik Madsen Faaborg Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
137171 Kurt Kamuk Faaborg Skytteforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
136713 Arne Lund Faaborg Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
133318 Torben Steffensen Faaborg Skytteforening FRI 178.000 178.000 Hovedskydning
143848 Jesper Egeberg Sdr. Nærå Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
143846 Lise Kristensen Sdr. Nærå Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
143845 Brit Pedersen Sdr. Nærå Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
143847 Sofie Kristensen Sdr. Nærå Skytteforening Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
143858 Andreas Madsen Sdr. Nærå Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
143854 Emil Bidstrup Sdr. Nærå Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
143849 Merle Pedersen Sdr. Nærå Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
143850 Harald Egeberg Sdr. Nærå Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
143853 Jonas Larsen Sdr. Nærå Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
143851 Thais Storm Sdr. Nærå Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
143856 Mads Svane Sdr. Nærå Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
143855 Hjalte Elholm Sdr. Nærå Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
127960 Henning Gammelgård Ollerup Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
46993 Lykke Jørgensen Kværndrup Idrætsforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
46269 Jørgen Holm Jensen Kværndrup Idrætsforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
137228 Viktor Birch Larsen Kværndrup Idrætsforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
128819 Maja Hoppe Lunde Sg&I BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
138481 Clara Struve Lunde Sg&I BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
138481 Clara Struve Lunde Sg&I BK2 194.000 194.000 Mesterskab
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I Å2 195.000 195.000 Mesterskab
134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I J2 194.000 194.000 Hovedskydning
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I SE2 192.000 192.000 Mesterskab
96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I SE3 189.000 189.000 Mesterskab
46334 Knud Christensen Lunde Sg&I SE3 168.000 168.000 Hovedskydning
46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
140419 Daniel K. Bek Petersen Lunde Sg&I BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I BK4 170.000 170.000 Mesterskab
142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
138480 Caroline Struve Lunde Sg&I BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
138480 Caroline Struve Lunde Sg&I BK4 175.000 175.000 Mesterskab
141684 Alexander Sørensen Lunde Sg&I J2 182.000 182.000 Hovedskydning
123410 Jacob Højsgård Lunde Sg&I Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening SE3 188.000 188.000 Mesterskab
52829 Per Boysen Paarup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
52829 Per Boysen Paarup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
52688 Poul V. Jensen Paarup Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
52688 Poul V. Jensen Paarup Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
52665 Benny Sørensen Paarup Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
52665 Benny Sørensen Paarup Skytteforening SE3 190.000 190.000 Mesterskab
45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening SE3 195.000 195.000 Hovedskydning
136869 Torben Bergholdt Nyborg Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
139355 Tobias Birch Paarup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
134788 Sebastian Vestergaard Paarup Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
139354 Julian Poulsen Paarup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
141612 Anton Bach Lauridsen Otterup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
141613 Kristian Jensen Otterup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
143894 Jessica Claudi Otterup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
135409 Viktor Højland Greve Ollerup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
136507 Frederik Bay Falslund Land Hansen Ollerup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
140901 Caroline Petersen Ollerup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
140590 Katrine Kaas Ollerup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
140588 Julie Kaas Ollerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
131044 Karla Ghor-Månsson Ollerup Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
46472 Kristian Hansen Ollerup Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning

Til toppen