DGI Holdturnering Vinter 2020-21 Runde A (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
48179 Jan Pedersen Faaborg Skytteforening 1H 1 250.000 250.000 Hovedskydning
99764 Hans Ove Rasmussen Faaborg Skytteforening 2H 2 247.000 247.000 Hovedskydning
47915 Troels Andersen Faaborg Skytteforening 1H 1 282.000 282.000 Hovedskydning
120767 Uffe Møller Faaborg Skytteforening 2H 2 267.000 267.000 Hovedskydning
128606 Daniel Vels Hansen Nyborg Skytteforening JUN 225.000 225.000 Hovedskydning
144000 William Jeppesen Nyborg Skytteforening JUN 218.000 218.000 Hovedskydning
143999 Thais Jeppesen Nyborg Skytteforening JUN 185.000 185.000 Hovedskydning
141793 Lukas Schulz Nyborg Skytteforening JUN 214.000 214.000 Hovedskydning
135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening 2H 2 261.000 261.000 Hovedskydning
127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening 2H 2 261.000 261.000 Hovedskydning
138930 Lars Ardahl Nyborg Skytteforening 2H 2 263.000 263.000 Hovedskydning
120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening 2H 2 260.000 260.000 Hovedskydning
47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 276.000 276.000 Hovedskydning
49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 270.000 270.000 Hovedskydning
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 278.000 278.000 Hovedskydning
132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening 2H 2 254.000 254.000 Hovedskydning
46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening 2H 2 253.000 253.000 Hovedskydning
46541 Arne Rasmussen Ollerup Skytteforening 2H 3 237.000 237.000 Hovedskydning
46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 2H 2 255.000 255.000 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds 1H 3 251.000 251.000 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds 1H 1 267.000 267.000 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds 1H 3 257.000 257.000 Hovedskydning
122883 Henrik B. Hansen Paarup Skytteforening 1H 2 270.000 270.000 Hovedskydning
99643 Rene Pedersen Paarup Skytteforening 1H 1 251.000 251.000 Hovedskydning
49975 Bente Sørensen Paarup Skytteforening 1H 2 263.000 263.000 Hovedskydning
108284 Alex Langfred Paarup Skytteforening 1H 3 251.000 251.000 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I 2H 2 256.000 256.000 Hovedskydning
115590 Michael Hansen Lunde Sg&I 2H 3 241.000 241.000 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I 2H 3 239.000 239.000 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I 2H 3 225.000 225.000 Hovedskydning
138532 Tinus Andersen Lunde Sg&I 2H 3 237.000 237.000 Mesterskab
138532 Tinus Andersen Lunde Sg&I 2H 3 226.000 226.000 Hovedskydning
142437 Benjamin Buter Petersen Lunde Sg&I 2H 3 264.000 264.000 Mesterskab
142437 Benjamin Buter Petersen Lunde Sg&I 2H 3 248.000 248.000 Hovedskydning
136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I 2H 1 271.000 271.000 Mesterskab
136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I 2H 1 271.000 271.000 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 1H 1 269.000 269.000 Mesterskab
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 1H 1 279.000 279.000 Hovedskydning
45123 Klaus Elian Lunde Sg&I 1H 1 270.000 270.000 Hovedskydning
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I 1H 1 282.000 282.000 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I 1H 2 264.000 264.000 Mesterskab
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I 1H 2 272.000 272.000 Hovedskydning

Til toppen