| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
2 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00 198/00 397/00

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 138481 Clara Struve Lunde Sg&I 195/00 199/00 394/00
2 139227 Augusta Dyhr Led Faaborg Skytteforening 191/00 191/00 382/00

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 140419 Daniel K. Bek Petersen Lunde Sg&I 183/00 176/00 359/00
2 142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I 169/00 168/00 337/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 196/00 193/00 389/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
2 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00 195/00 390/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 191/00 194/00 385/00
2 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 194/00 190/00 384/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening 192/00 193/00 385/00
2 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening 191/00 188/00 379/00
3 46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening 191/00 187/00 378/00
4 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I 186/00 188/00 374/00
5 46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening 190/00 183/00 373/00
6 48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening 184/00 182/00 366/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 200/00
1 141200 August Højbjerg Horne Skytteforening 200/00
1 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
1 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 200/00
5 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 199/00
5 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
5 139105 Frida Jørgensen Middelfart Skytteforening 199/00
5 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 199/00
5 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 199/00
10 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 198/00
10 140590 Katrine Kaas Ollerup Skytteforening 198/00
12 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
12 131044 Karla Ghor-Månsson Ollerup Skytteforening 197/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 200/00
2 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 199/00
2 140288 Daniel H.F. Jensen Middelfart Skytteforening 199/00
2 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening 199/00
5 133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening 198/00
6 140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening 196/00
7 138481 Clara Struve Lunde Sg&I 195/00
7 126969 Emma Greve Ollerup Skytteforening 195/00
9 141386 Simon S. Andersen Tommerup Skytteforening 194/00
9 132240 Emilie M. Andersen Faaborg Skytteforening 194/00
11 139354 Julian Poulsen Paarup Skytteforening 191/00
11 139227 Augusta Dyhr Led Faaborg Skytteforening 191/00
13 138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening 190/00
13 140588 Julie Kaas Ollerup Skytteforening 190/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 140287 Casper Bundgaard Mayer Middelfart Skytteforening 199/00
2 128819 Maja Hoppe Lunde Sg&I 195/00
2 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I 195/00
4 137812 Tobias Wisth Nordahl-Petersen Tommerup Skytteforening 187/00
4 134788 Sebastian Vestergaard Paarup Skytteforening 187/00
6 141388 Valde Sandahl Tommerup Skytteforening 177/00
6 140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening 177/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 144175 Maja Andersen Otterup Skytteforening 197/00
1 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
3 143854 Emil Bidstrup Sdr. Nærå Skytteforening 194/00
4 134818 Thomas Vangsgaard Middelfart Skytteforening 193/00
5 142892 Sarah Dam Hansen Lunde Sg&I 191/00
5 144095 Victoria Eriksen Ryslinge Skytteforening 191/00
5 143856 Mads Svane Sdr. Nærå Skytteforening 191/00
5 143853 Jonas Larsen Sdr. Nærå Skytteforening 191/00
5 142973 Chelsea Electra Ntzioo Them Faaborg Skytteforening 191/00
10 143858 Andreas Madsen Sdr. Nærå Skytteforening 189/00
11 142024 Vitus Mercury Corleoni Ollerup Skytteforening 188/00
12 143849 Merle Pedersen Sdr. Nærå Skytteforening 187/00
13 143850 Harald Egeberg Sdr. Nærå Skytteforening 184/00
13 143851 Thais Storm Sdr. Nærå Skytteforening 184/00
15 140419 Daniel K. Bek Petersen Lunde Sg&I 183/00
16 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening 182/00
17 142661 Danni Frisk Jensen Ollerup Skytteforening 178/00
18 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I 177/00
19 143855 Hjalte Elholm Sdr. Nærå Skytteforening 172/00
20 132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I 171/00
21 142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I 169/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 115636 Johanne petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 200/00
2 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 130353 Pernille Middelbo Andersen Faaborg Skytteforening 199/00
2 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
3 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening 191/00
4 137228 Viktor Birch Larsen Kværndrup Idrætsforening 188/00
5 144031 Ahmed Zoheir Abo Zeid Faaborg Skytteforening 185/00
6 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 184/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
2 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 194/00
2 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 194/00
4 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening 198/00
1 98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening 198/00
3 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 194/00
4 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 182/00
5 48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 200/00
1 51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening 200/00
1 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 200/00
4 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 199/00
5 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 198/00
5 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
5 46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening 198/00
8 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
8 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
8 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 197/00
8 52625 Hans Larsen Paarup Skytteforening 197/00
12 46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I 196/00
13 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 195/00
14 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 191/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
2 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 198/00
2 46993 Lykke Jørgensen Kværndrup Idrætsforening 198/00
4 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening 197/00
4 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening 197/00
6 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 196/00
7 122573 Mads Gammelgård Ollerup Skytteforening 195/00
7 123410 Jacob Højsgård Lunde Sg&I 195/00
9 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 194/00
10 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 191/00
11 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00
11 142730 Sasja Frisk Ollerup Skytteforening 190/00
13 100964 Anders Pedersen Horne Skytteforening 189/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening 195/00
2 132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening 194/00
3 46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening 193/00
3 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening 193/00
5 143847 Sofie Kristensen Sdr. Nærå Skytteforening 192/00
6 143845 Brit Pedersen Sdr. Nærå Skytteforening 191/00
7 143846 Lise Kristensen Sdr. Nærå Skytteforening 189/00
7 127960 Henning Gammelgård Ollerup Skytteforening 189/00
7 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I 189/00
10 143848 Jesper Egeberg Sdr. Nærå Skytteforening 188/00
10 104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening 188/00
12 141829 Jari bek Petersen Lunde Sg&I 180/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
2 97562 Erik S. Rasmussen Sportsskydeklubben Odense 198/00
3 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
4 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
4 52688 Poul V. Jensen Paarup Skytteforening 196/00
6 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
7 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening 198/00
2 118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening 196/00
3 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00
3 46679 Lindis Krog Ryslinge Skytteforening 194/00
3 104965 Regnar Nilsson Sportsskydeklubben Odense 194/00
3 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 194/00
7 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00
7 52829 Per Boysen Paarup Skytteforening 193/00
9 47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening 192/00
10 45597 Torben Jakobsen Ryslinge Skytteforening 191/00
10 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 191/00
10 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening 191/00
13 52085 Yet Johansen Sportsskydeklubben Odense 190/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 130857 Erik Hansen Horne Skytteforening 195/00
1 136869 Torben Bergholdt Nyborg Skytteforening 195/00
3 52469 Arne W. Hansen Sportsskydeklubben Odense 193/00
4 46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening 192/00
5 46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening 191/00
5 52665 Benny Sørensen Paarup Skytteforening 191/00
5 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening 191/00
8 46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening 190/00
8 137171 Kurt Kamuk Faaborg Skytteforening 190/00
8 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening 190/00
8 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening 190/00
8 45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening 190/00
13 52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening 188/00
13 46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I 188/00
13 136713 Arne Lund Faaborg Skytteforening 188/00
13 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening 188/00
17 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I 186/00
17 82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening 186/00
19 97129 Birger Ploug Ollerup Skytteforening 185/00
20 48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening 184/00
21 46472 Kristian Hansen Ollerup Skytteforening 183/00
22 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 182/00
23 47997 Ole Madsen Faaborg Skytteforening 177/00
24 46334 Knud Christensen Lunde Sg&I 174/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 133314 Rasmus Birkholm Faaborg Skytteforening 195/00
2 133305 Erik Madsen Faaborg Skytteforening 190/00
3 133306 Flemming Schaumann Faaborg Skytteforening 186/00
4 133318 Torben Steffensen Faaborg Skytteforening 185/00
5 133304 Claus Tranberg Faaborg Skytteforening 179/00

Til toppen