Igangsætningsstævne omg. 1 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
142706 Jonas Krogh Dalsgaard Pandrup Skytteforening BK3 151.000 151.000 Hovedskydning
141456 Frederik Bro Pandrup Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
141455 Emil Højer Bak Pandrup Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
139309 Malthe Mejlholm Højer Pandrup Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening ST3 182.000 182.000 Mesterskab
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening Å2 183.000 183.000 Hovedskydning
141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening Å2 175.000 175.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening FRI 187.000 187.000 Mesterskab
139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening FRI 179.000 179.000 Hovedskydning
139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening FRI 180.000 180.000 Mesterskab
133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening J2 181.000 181.000 Mesterskab
132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Mesterskab
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds Å2 184.000 184.000 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J2 193.000 193.000 Mesterskab
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 187.000 187.000 Mesterskab
138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds BK3 173.000 173.000 Mesterskab
144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Mesterskab
144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Mesterskab
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 188.000 188.000 Mesterskab
142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Mesterskab
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds J2 185.000 185.000 Hovedskydning
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds J2 184.000 184.000 Mesterskab
143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Mesterskab
143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds BK3 176.000 176.000 Mesterskab
135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening ST3 190.000 190.000 Mesterskab
107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds BK3 172.000 172.000 Mesterskab
144322 Per Martin Larsen Karby Skyttekreds BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
144322 Per Martin Larsen Karby Skyttekreds BK3 166.000 166.000 Mesterskab
143479 Elise Kortegaard Karby Skyttekreds BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
143479 Elise Kortegaard Karby Skyttekreds BK3 160.000 160.000 Mesterskab
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds J1 196.000 196.000 Mesterskab
135291 Klara Ager Karby Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
135291 Klara Ager Karby Skyttekreds J2 192.000 192.000 Mesterskab
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
144311 Jan Winther Hald Ulsted Skytteforening Å2 181.000 181.000 Hovedskydning
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening ST2 191.000 191.000 Mesterskab
141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning

Til toppen