| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/12 199/12 397/24
2 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening 195/06 198/07 393/13
3 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 195/07 197/15 392/22
4 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening 192/08 195/08 387/16

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 198/11 196/07 394/18
2 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 196/10 194/07 390/17
3 139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening 190/05 194/06 384/11
4 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening 189/03 193/03 382/06
5 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening 191/03 185/05 376/08
6 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 186/06 180/02 366/08

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/01 196/09 389/10
2 142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 183/01 189/04 372/05
3 142017 Marco Beusen Lyseen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 181/02 184/03 365/05
4 143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 179/02 185/02 364/04
5 142923 Mikkel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 179/04 183/02 362/06

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/10 197/10 397/20

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening 199/08 199/09 398/17
2 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 199/08 198/13 397/21
3 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 191/07 196/05 387/12
4 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 193/06 193/05 386/11
5 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/05 194/04 383/09
6 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 195/05 188/04 383/09
7 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 192/05 190/06 382/11
8 138875 Mette Rachlew Henriksen Korsør Skytteforening 194/05 188/02 382/07
9 144433 Laura Christensen Korsør Skytteforening 187/02 194/05 381/07
10 139579 Mie Skjønnemann Raben Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 175/02 180/02 355/04
11 131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 180/02 151/01 331/03

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/10 196/06 392/16

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 192/07 189/04 381/11
2 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 190/05 190/04 380/09
3 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 182/03 187/02 369/05

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 187/04 187/06 374/10
2 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 184/07 185/05 369/12
3 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 172/05 189/05 361/10

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 199/15 199/14 398/29
2 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 197/09 200/10 397/19
3 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 196/07 198/14 394/21
4 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening 197/08 197/08 394/16
5 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 189/06 191/05 380/11

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening 184/03 190/04 374/07

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/11 199/12 399/23
2 52423 Henrik Greve Nielsen Højby Skytteforening 200/08 199/12 399/20
3 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 198/13 200/16 398/29
4 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/12 199/13 398/25
5 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 196/08 196/09 392/17
6 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/03 195/12 392/15
7 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 190/01 196/07 386/08
8 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening 190/05 195/09 385/14
9 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 192/07 192/04 384/11
10 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 193/08 190/04 383/12
11 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 190/06 184/02 374/08

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 195/06 197/12 392/18
2 139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening 195/10 196/07 391/17
3 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 195/07 196/07 391/14
4 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/08 189/06 383/14
5 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 187/02 194/05 381/07
6 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening 192/06 189/03 381/09
7 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 188/07 189/03 377/10
8 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 191/08 179/02 370/10
9 132812 Linda Jansson Ringsted Skytteforening 180/02 185/02 365/04
10 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 174/02 181/02 355/04

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 135120 Lars Henriksen Korsør Skytteforening 191/03 189/02 380/05
2 143467 Conni Henriksen Korsør Skytteforening 189/02 188/06 377/08

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/12
2 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 195/07
3 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening 195/06
4 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening 192/08

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 198/11
2 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 196/10
3 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening 191/03
4 139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening 190/05
5 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening 189/03
6 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 186/06

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/01
2 142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 183/01
3 142017 Marco Beusen Lyseen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 181/02
4 142923 Mikkel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 179/04
5 143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 179/02

Riffel, 50m - Klasse J1

1 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/10

Riffel, 50m - Klasse J2

1 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening 199/08
1 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 199/08
3 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 195/05
4 138875 Mette Rachlew Henriksen Korsør Skytteforening 194/05
5 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 193/06
6 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 192/05
7 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 191/07
8 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/05
9 144433 Laura Christensen Korsør Skytteforening 187/02
10 131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 180/02
11 139579 Mie Skjønnemann Raben Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 175/02

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/10

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 192/07
2 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 190/05
3 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 182/03

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 187/04
2 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 184/07
3 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 172/05

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 199/15
2 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 197/09
3 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening 197/08
4 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 196/07
5 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 189/06

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening 184/03

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/11
2 52423 Henrik Greve Nielsen Højby Skytteforening 200/08
3 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/12
4 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 198/13
5 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/03
6 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 196/08
7 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 193/08
8 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 192/07
9 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 190/06
10 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening 190/05
11 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 190/01

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening 195/10
2 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 195/07
3 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 195/06
4 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/08
5 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening 192/06
6 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 191/08
7 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 188/07
8 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 187/02
9 132812 Linda Jansson Ringsted Skytteforening 180/02
10 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 174/02

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 135120 Lars Henriksen Korsør Skytteforening 191/03
2 143467 Conni Henriksen Korsør Skytteforening 189/02

Til toppen