| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 188/01 184/06 372/07

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds 192/05 192/04 384/09
2 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab 192/05 189/04 381/09
3 67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst 193/06 187/01 380/07
4 68239 Jørgen Søbæk Sørensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst 190/05 185/02 375/07
5 66318 Per Westh-Henrichsen Kjøbenhavns Skytteforening 190/06 183/01 373/07
6 141519 Anne-Marie Hansen Skytteforeningen Pilen af 1927 153/02 130/00 283/02

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/10 200/10 400/20
2 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/10 199/17 399/27
3 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds 199/13 199/12 398/25

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab 196/05 194/07 390/12
2 144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab 190/04 190/03 380/07
3 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening 191/01 189/03 380/04
4 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab 186/02 175/02 361/04

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 131750 Malene Madsen Kjøbenhavns Skytteforening 198/07
2 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 195/03
3 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 194/08
4 138341 Lise Rohde Kjøbenhavns Skytteforening 188/04
5 144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden 177/02

Riffel, 50m - Klasse J2

1 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds 198/11
2 128198 Nicoline Sindberg Kjøbenhavns Skytteforening 194/04
3 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds 192/05
4 135250 Lui P. B. Lykholt Kjøbenhavns Skytteforening 187/05
5 134407 Svante Jensen Kjøbenhavns Skytteforening 185/05
6 128177 Bastian Knudsen Kjøbenhavns Skytteforening 181/02

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab 193/02
2 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 188/01
3 71432 Steen Fogh-Ravenberg Kastrup-Tårnby Skytteforening 186/04

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab 199/13
2 69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab 198/09
3 63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab 198/05

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst 193/06
1 106484 Jesper Michelsen Kjøbenhavns Skytteforening 193/06
3 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab 192/05
3 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds 192/05
5 66318 Per Westh-Henrichsen Kjøbenhavns Skytteforening 190/06
6 68239 Jørgen Søbæk Sørensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst 190/05
7 68160 Erik Lund Madsen Falsterske Fods Skf Region Hovedst 190/04
8 69886 Jørgen Ringholm Andersen Falsterske Fods Skf Region Hovedst 183/05
9 141519 Anne-Marie Hansen Skytteforeningen Pilen af 1927 153/02

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/10
1 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/10
3 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds 199/13
4 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab 199/10
5 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening 198/13
6 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening 193/07

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds 196/09
2 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab 196/05
3 111923 Martin Andersen Kjøbenhavns Skytteforening 194/04
3 125168 Niels Bjørn O Schmidt Kjøbenhavns Skytteforening 194/04
5 105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab 192/06
6 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening 191/01
7 144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab 190/04
8 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab 186/02

Til toppen