DGI 50-200m turnering 2 omgang 2021 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab SE2 189.000 189.000 Mesterskab
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab ST3 193.000 193.000 Hovedskydning
71432 Steen Fogh-Ravenberg Kastrup-Tårnby Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST3 184.000 184.000 Mesterskab
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab Å2 190.000 190.000 Mesterskab
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab Å2 194.000 194.000 Mesterskab
105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab Å2 175.000 175.000 Mesterskab
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
68160 Erik Lund Madsen Falsterske Fods Skf Region Hovedst SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
66318 Per Westh-Henrichsen Kjøbenhavns Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
66318 Per Westh-Henrichsen Kjøbenhavns Skytteforening SE2 183.000 183.000 Mesterskab
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Mesterskab
68239 Jørgen Søbæk Sørensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
68239 Jørgen Søbæk Sørensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst SE2 185.000 185.000 Mesterskab
67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst SE2 187.000 187.000 Mesterskab
69886 Jørgen Ringholm Andersen Falsterske Fods Skf Region Hovedst SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
141519 Anne-Marie Hansen Skytteforeningen Pilen af 1927 SE2 153.000 153.000 Hovedskydning
141519 Anne-Marie Hansen Skytteforeningen Pilen af 1927 SE2 130.000 130.000 Mesterskab
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Mesterskab
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds J2 196.000 196.000 Mesterskab
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 189.000 189.000 Mesterskab
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds J2 192.000 192.000 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST2 191.000 191.000 Mesterskab
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds ST3 189.000 189.000 Hovedskydning
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds ST3 189.000 189.000 Mesterskab
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab
70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab
131750 Malene Madsen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
138341 Lise Rohde Kjøbenhavns Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
128177 Bastian Knudsen Kjøbenhavns Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
135250 Lui P. B. Lykholt Kjøbenhavns Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
128198 Nicoline Sindberg Kjøbenhavns Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
134407 Svante Jensen Kjøbenhavns Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
106484 Jesper Michelsen Kjøbenhavns Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
111923 Martin Andersen Kjøbenhavns Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
125168 Niels Bjørn O Schmidt Kjøbenhavns Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen