| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 199/13 200/13 399/26
2 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 198/10 200/10 398/20
3 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 198/12 196/08 394/20
4 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 198/07 195/09 393/16
5 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 197/09 195/03 392/12
6 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 194/06 197/06 391/12

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 199/11 198/04 397/15
2 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 191/01 193/04 384/05
3 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 188/03 192/05 380/08
4 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 173/00 183/02 356/02

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 192/09 193/07 385/16
2 139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds 188/03 176/01 364/04
3 140390 Nicolaj Vinkler Andersen Silkeborg Skyttekreds 177/02 178/07 355/09
4 144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds 179/02 175/02 354/04
5 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 172/00 181/01 353/01
6 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening 173/00 179/00 352/00

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 200/13 199/09 399/22
2 126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 195/08 197/06 392/14

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/08 198/08 398/16
2 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 198/08 199/11 397/19
3 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 199/12 198/13 397/25
4 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 197/13 199/11 396/24
5 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 196/07 199/12 395/19
6 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds 195/07 195/07 390/14
7 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 193/06 193/07 386/13
8 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 196/06 189/06 385/12
9 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 190/02 192/04 382/06
10 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 184/04 194/07 378/11

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/05 196/10 393/15
2 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 197/09 195/09 392/18
3 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/09 194/08 385/17
4 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 188/08 193/07 381/15

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 185/04 189/05 374/09

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds 178/03 179/01 357/04

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 195/10 197/08 392/18
2 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/05 198/09 391/14
3 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 195/08 194/07 389/15
4 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 194/05 192/03 386/08
5 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 193/09 191/06 384/15

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds 193/07 199/10 392/17

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/10 200/12 400/22
2 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 197/13 199/12 396/25
3 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 191/02 194/04 385/06
4 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 189/05 190/06 379/11

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 198/10 194/07 392/17
2 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 192/05 195/05 387/10
3 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 194/06 189/07 383/13
4 142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 187/01 183/02 370/03
5 140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds 181/01 173/01 354/02
6 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds 172/01 171/02 343/03
7 131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening 172/03 158/00 330/03

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 142804 Lone Mette Sloth Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 191/04 195/07 386/11
2 138347 Niclas Persson Silkeborg Skyttekreds 188/01 187/04 375/05

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 199/13
2 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 198/12
3 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 198/10
4 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 198/07
5 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 197/09
6 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 194/06

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 199/11
2 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 191/01
3 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 188/03
4 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 173/00

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 192/09
2 139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds 188/03
3 140799 Morgan Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening 181/01
4 144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds 179/02
5 140390 Nicolaj Vinkler Andersen Silkeborg Skyttekreds 177/02
6 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening 173/00
7 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 172/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 200/13
2 126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 195/08

Riffel, 50m - Klasse J2

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/08
2 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 199/12
3 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 198/08
4 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 197/13
5 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 196/07
6 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 196/06
7 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds 195/07
8 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 193/06
9 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 190/02
10 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 184/04

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 197/09
2 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/05
3 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/09
4 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 188/08

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 185/04

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds 178/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 195/10
2 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 195/08
3 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 194/05
4 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 193/09
5 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/05

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds 193/07

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/10
2 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 197/13
3 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 191/02
4 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 189/05

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 198/10
2 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 194/06
3 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 192/05
4 142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 187/01
5 140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds 181/01
6 129772 Lars Erik Klærke Silkeborg Skyttekreds 175/01
7 131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening 172/03
8 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds 172/01

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 142804 Lone Mette Sloth Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 191/04
2 138347 Niclas Persson Silkeborg Skyttekreds 188/01

Til toppen