| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 195/08 197/07 392/15
2 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 196/08 192/04 388/12

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 192/08 195/04 387/12
2 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 186/02 191/07 377/09
3 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 186/01 188/04 374/05

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 197/08 188/04 385/12
2 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds 184/01 187/04 371/05
3 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds 191/06 180/01 371/07
4 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 182/03 187/02 369/05
5 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds 185/03 184/03 369/06
6 142707 Tobias Krogh Dalsgaard Pandrup Skytteforening 176/00 189/03 365/03
7 143479 Elise Kortegaard Karby Skyttekreds 174/02 169/01 343/03
8 144470 Marinus Steenberg Løgtved Pandrup Skytteforening 164/04 174/02 338/06
9 143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds 161/02 171/01 332/03
10 135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds 171/00 158/00 329/00
11 142706 Jonas Krogh Dalsgaard Pandrup Skytteforening 141/01 153/00 294/01

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 198/12 199/08 397/20
2 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 197/10 198/09 395/19
3 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 196/08 198/07 394/15
4 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 197/11 197/07 394/18
5 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 194/10 198/10 392/20
6 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 195/08 197/08 392/16
7 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 196/03 196/08 392/11

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 198/10 197/12 395/22
2 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 194/05 199/10 393/15
3 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 194/05 197/10 391/15
4 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 195/08 195/06 390/14
5 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 192/06 197/11 389/17
6 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 192/06 197/05 389/11
7 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 193/03 194/03 387/06
8 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 193/07 192/05 385/12
9 126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 190/06 192/04 382/10
10 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds 191/05 183/01 374/06
11 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening 182/02 184/03 366/05
12 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 191/05 168/02 359/07

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 192/11 189/04 381/15
2 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 192/09 182/00 374/09
3 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 187/04 183/05 370/09
4 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening 178/02 176/04 354/06

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/08 198/10 398/18

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 186/02 191/05 377/07

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/12 200/13 400/25
2 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 198/10 199/10 397/20
3 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 197/07 197/10 394/17
4 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 194/06 195/07 389/13

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 192/05 190/05 382/10
2 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening 173/00 178/01 351/01

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening 190/02 182/02 372/04
2 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening 179/01 172/01 351/02

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 196/08
1 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 196/08
3 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 195/08

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 192/08
2 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 190/04
3 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 186/02
4 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 186/01

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 197/08
2 139309 Malthe Mejlholm Højer Pandrup Skytteforening 192/04
3 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds 191/06
4 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening 188/07
5 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds 185/03
6 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds 184/01
7 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 182/03
8 142707 Tobias Krogh Dalsgaard Pandrup Skytteforening 176/00
9 143479 Elise Kortegaard Karby Skyttekreds 174/02
10 143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds 172/01
11 135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds 171/00
12 144470 Marinus Steenberg Løgtved Pandrup Skytteforening 164/04
13 143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds 161/02
14 141456 Frederik Bro Pandrup Skytteforening 152/00
15 140455 Mathilde Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 141/02
16 142706 Jonas Krogh Dalsgaard Pandrup Skytteforening 141/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 198/12
2 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 197/11
3 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 197/10
4 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 196/08
5 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 196/03
6 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 195/08
7 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 194/10
8 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 190/03

Riffel, 50m - Klasse J2

1 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 198/10
2 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 195/08
3 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 195/07
4 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 194/06
4 139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening 194/06
6 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 194/05
6 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 194/05
8 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 193/07
9 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 193/03
10 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 192/06
10 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 192/06
12 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 191/05
12 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds 191/05
14 126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 190/06
15 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening 182/02
16 145985 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 180/00
17 135301 Marco Kjærgård Thisted Skyttekreds 153/01

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 192/11
2 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 192/09
3 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 192/07
4 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 187/04
5 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening 178/02

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/08

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 186/02

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/12
2 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/10
3 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 199/07
4 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 198/10
5 108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening 197/10
6 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 197/07
7 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 194/06

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 192/05
2 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening 173/00

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening 190/02
2 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening 179/01

Til toppen