Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Honum pistolterræn 2021 (TerrænPistol) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Bramming Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Brønderslev Skytteforening
Djurslands PistolKlub
Galten Skytteforening
Hem Skytteforening
Herfølge Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Hørsholm Pistolforening
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Knabstrup Skytteforening
Korsør Skytteforening
Københavns Amts Skyttelaug
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
Lind Skytteforening
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
Nykøbing Mors Skyttekreds
Odense Pistol Skytte Forening
Odense Skyttekreds
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Ribe Skyttekreds
Skjern Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Sorø Skytteforening
Strøby Skytteforening
Støvring Skytteforening
Vejle Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Ørnhøj Skytteforening
Østbirk Pistol Skytter
Aabenraa Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Århus Pistolklub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
13406
Jens Grundvad
Skjern Skytteforening
TP1
59.000
44.000
Hovedskydning
37347
Ole Iversen
Skjern Skytteforening
TP1
63.000
47.000
Hovedskydning
33877
Per Bøgegren Jensen
Skjern Skytteforening
TP3
46.000
34.000
Hovedskydning
37911
Henrik Johansen
Skjern Skytteforening
TP1
52.000
39.000
Hovedskydning
59362
Dennis Samuelsen
Korsør Skytteforening
TP1
67.000
50.000
Hovedskydning
86053
Jimmy Larsen
Korsør Skytteforening
TP1
54.000
40.000
Hovedskydning
88413
Rene Loholt
Korsør Skytteforening
TP2
63.000
47.000
Hovedskydning
55952
Karina Molich
Korsør Skytteforening
TP3
51.000
38.000
Hovedskydning
119248
Erik Larsen
Korsør Skytteforening
TP2
53.000
40.000
Hovedskydning
119249
Jonas Holst Larsen
Korsør Skytteforening
TP4
47.000
35.000
Hovedskydning
59476
Michael Frederiksen
Korsør Skytteforening
TP2
40.000
30.000
Hovedskydning
142054
Vagn Hessel Jensen
Korsør Skytteforening
TP4
20.000
15.000
Hovedskydning
87302
Bjarne Høj
Skjern Skytteforening
TP1
65.000
49.000
Hovedskydning
135936
Dan René Nielsen
Herfølge Skytteforening
TP4
57.000
43.000
Hovedskydning
133919
Henrik Jensen
Herfølge Skytteforening
TP4
24.000
18.000
Hovedskydning
102006
Bjarne Svendsen
Herfølge Skytteforening
TP3
34.000
25.000
Hovedskydning
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
TP2
61.000
46.000
Hovedskydning
127348
Lars Hedegaard Larsen
Hørsholm Pistolforening
TP3
57.000
43.000
Hovedskydning
24801
Lars Gregersen
Århus Pistolklub
TP2
65.000
49.000
Hovedskydning
24717
Brian Therkildsen
Århus Pistolklub
TP2
52.000
39.000
Hovedskydning
131879
Jørgen Damborg
Sorø Skytteforening
TP3
50.000
37.000
Hovedskydning
127701
Peter Budal Jensen
Sorø Skytteforening
TP1
59.000
44.000
Hovedskydning
105441
Søren Ejegod Nielsen
Sorø Skytteforening
TP2
55.000
41.000
Hovedskydning
86797
Leif Ravn
Hem Skytteforening
TP2
53.000
40.000
Hovedskydning
134797
Kurt Hyldgaard Jensen
Hem Skytteforening
TP3
49.000
37.000
Hovedskydning
88571
Rene Sørensen
Galten Skytteforening
TP4
35.000
26.000
Hovedskydning
133018
Sune Bækgaard Sørensen
Lind Skytteforening
TP3
35.000
26.000
Hovedskydning
128716
Claus Venning
Østbirk Pistol Skytter
TP3
55.000
41.000
Hovedskydning
18474
Bjarne Skibild
Djurslands PistolKlub
TP3
58.000
43.000
Hovedskydning
138957
Frits Wintherfeldt
Djurslands PistolKlub
TP4
29.000
22.000
Hovedskydning
139831
Jan Ebdrup
Djurslands PistolKlub
TP4
28.000
21.000
Hovedskydning
18262
Ivan Jensen
Djurslands PistolKlub
TP4
27.000
20.000
Hovedskydning
129977
Niels Peter Hviid
Djurslands PistolKlub
TP4
53.000
40.000
Hovedskydning
18494
Benny Dyrby Pedersen
Djurslands PistolKlub
TP4
32.000
24.000
Hovedskydning
115713
Henrik Andersen
Djurslands PistolKlub
TP1
53.000
40.000
Hovedskydning
129060
Brian Christensen
Djurslands PistolKlub
TP3
53.000
40.000
Hovedskydning
101744
Nofil Nawaz Mulkana
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
TP1
68.000
51.000
Hovedskydning
90306
Annette Winther
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
TP2
54.000
40.000
Hovedskydning
121279
Anders B. Gammeltoft-Hansen
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
TP2
61.000
46.000
Hovedskydning
36861
Finn Nielsen
Ørnhøj Skytteforening
TP2
60.000
45.000
Hovedskydning
36788
Merete Agentoft
Ørnhøj Skytteforening
TP3
34.000
25.000
Hovedskydning
67586
Kenneth Lagoni Olsen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
TP1
68.000
51.000
Hovedskydning
23209
Henrik Kjeldsen
Skytteklubben DSB/ASF
TP1
65.000
49.000
Hovedskydning
25936
Steffen Vejersøe Mogensen
Skytteklubben DSB/ASF
TP4
28.000
21.000
Hovedskydning
23219
Bent Kjeldsen
Skytteklubben DSB/ASF
TP3
48.000
36.000
Hovedskydning
91723
Jan Røjkjær
Odense Skyttekreds
TP3
56.000
42.000
Hovedskydning
122103
Henrik Sjang Davidsen
Skytteklubben DSB/ASF
TP1
66.000
49.000
Hovedskydning
121844
Lars Gottschling-Knudsen
Skytteklubben DSB/ASF
TP4
26.000
19.000
Hovedskydning
27071
Jørn Nordgaard Kristensen
Nykøbing Mors Skyttekreds
TP2
53.000
40.000
Hovedskydning
27056
Kristian Damgaard
Nykøbing Mors Skyttekreds
TP2
68.000
51.000
Hovedskydning
27136
Bent Mortensen
Nykøbing Mors Skyttekreds
TP2
56.000
42.000
Hovedskydning
139255
Gert Rettig
Nykøbing Mors Skyttekreds
TP4
34.000
25.000
Hovedskydning
51937
Michael Æ. Buch
Odense Skyttekreds
TP2
55.000
41.000
Hovedskydning
52034
Flemming Buch
Odense Skyttekreds
TP2
48.000
36.000
Hovedskydning
138135
Brian Juulsmose
Odense Skyttekreds
TP4
22.000
16.000
Hovedskydning
107164
Keld Winther Andreasen
Odense Skyttekreds
TP3
50.000
37.000
Hovedskydning
14860
Bo Lykholt Andreasen
Aalborg Skyttekreds
TP2
61.000
46.000
Hovedskydning
81109
John Harry Nielsen
Ørnhøj Skytteforening
TP2
55.000
41.000
Hovedskydning
59742
Henrik Korngaard
Strøby Skytteforening
TP3
51.000
38.000
Hovedskydning
59745
Helle Korngaard
Strøby Skytteforening
TP4
49.000
37.000
Hovedskydning
14823
Elizabeth Andreasen
Aalborg Skyttekreds
TP2
44.000
33.000
Hovedskydning
132260
Lars Bo Bergmos
Aalborg Skyttekreds
TP2
67.000
50.000
Hovedskydning
121447
Tim Sloth Johansen
Aalborg Skyttekreds
TP3
45.000
34.000
Hovedskydning
124653
Henrik D. Thomsen
Aalborg Skyttekreds
TP2
55.000
41.000
Hovedskydning
133049
Frantz Glantz-Jørgensen
Djurslands PistolKlub
TP3
32.000
24.000
Hovedskydning
141313
Tore Sørensen
Aalborg Skyttekreds
TP4
58.000
43.000
Hovedskydning
136081
Yannick Knudsen
Djurslands PistolKlub
TP4
53.000
40.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Ribe Skyttekreds
TP1
71.000
53.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
TP1
49.000
37.000
Hovedskydning
21143
John Walker
Vejle Skytteforening
TP4
40.000
30.000
Hovedskydning
88097
Jørn Rasmussen
Vejle Skytteforening
TP4
42.000
31.000
Hovedskydning
115153
Jan Pihl Rasmussen
Vejle Skytteforening
TP2
56.000
42.000
Hovedskydning
21521
Dan Hansen
Vejle Skytteforening
TP3
51.000
38.000
Hovedskydning
144417
Marianne Hansen
Knabstrup Skytteforening
TP4
32.000
24.000
Hovedskydning
120600
Kurt Petersen
Knabstrup Skytteforening
TP3
39.000
29.000
Hovedskydning
31374
Søren Andersen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
TP2
51.000
38.000
Hovedskydning
139900
Klaus Sørensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
TP3
43.000
32.000
Hovedskydning
32361
Knud Jensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
TP3
45.000
34.000
Hovedskydning
89048
Jørn Vestervig Christensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
TP3
38.000
28.000
Hovedskydning
TP2
44.000
33.000
Hovedskydning
136177
Ole Hovaldt
Brønderslev Skytteforening
TP4
44.000
33.000
Hovedskydning
92240
Rasmus Wrønding Elf
Københavns Amts Skyttelaug
TP2
65.000
49.000
Hovedskydning
93718
Mads Wrønding
Københavns Amts Skyttelaug
TP2
57.000
43.000
Hovedskydning
129448
Kitty Holm Obel
Skyttelauget Kgs. Lyngby
TP3
61.000
46.000
Hovedskydning
32164
Michael Brandt
Lind Skytteforening
TP2
53.000
40.000
Hovedskydning
32357
Knud Erik Sørensen
Lind Skytteforening
TP1
56.000
42.000
Hovedskydning
32302
Laura Brandt
Lind Skytteforening
TP3
41.000
31.000
Hovedskydning
87571
Anders Diget
Lind Skytteforening
TP4
36.000
27.000
Hovedskydning
134106
Lars Nielsen
Lind Skytteforening
TP4
26.000
19.000
Hovedskydning
43974
Sten Aarestrup
Aabenraa Skytteforening
TP1
67.000
50.000
Hovedskydning
44032
Henning Dall
Aabenraa Skytteforening
TP3
52.000
39.000
Hovedskydning
142465
Thomas Lind Madsen
Østbirk Pistol Skytter
TP3
40.000
30.000
Hovedskydning
129255
Dorthe Løvig
Lind Skytteforening
TP4
35.000
26.000
Hovedskydning
90255
Preben Skov Troelsen
Lind Skytteforening
TP4
39.000
29.000
Hovedskydning
128748
Flemming Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
TP3
46.000
34.000
Hovedskydning
142798
Anders Hovgaard Møller
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
TP4
19.000
14.000
Hovedskydning
124654
Jesper D. Thomsen
Aalborg Skyttekreds
TP2
53.000
40.000
Hovedskydning
13216
Henrik Jensen
Støvring Skytteforening
TP2
52.000
39.000
Hovedskydning
83743
Casper Juhl Jensen
Støvring Skytteforening
TP4
40.000
30.000
Hovedskydning
141440
Per Bo Rasmussen
Herfølge Skytteforening
TP4
15.000
11.000
Hovedskydning
49953
Poul Basse
Vissenbjerg Skytteforening
TP4
47.000
35.000
Hovedskydning
130273
Martin Tyllesen
Vissenbjerg Skytteforening
TP2
47.000
35.000
Hovedskydning
38077
Martin Høholt
Skjern Skytteforening
TP1
62.000
46.000
Hovedskydning
142375
Michael Rasmussen
Odense Pistol Skytte Forening
TP4
43.000
32.000
Hovedskydning
142516
Jesper Pilegaard
Odense Pistol Skytte Forening
TP4
47.000
35.000
Hovedskydning
40015
Steve Lindhardt
Bramming Skytteforening
TP3
48.000
36.000
Hovedskydning
120503
Morten Lindhardt Zühlke
Bramming Skytteforening
TP3
55.000
41.000
Hovedskydning
119212
Gulak Olsen
Bramming Skytteforening
TP4
4.000
3.000
Hovedskydning
77605
Helle Meier Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
TP3
44.000
33.000
Hovedskydning
144566
Alexander Johannessen
Ølsted Skytteforening
TP4
31.000
23.000
Hovedskydning
107292
Willy Friis
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
TP3
30.000
22.000
Hovedskydning
76055
Kim Juul
Ølsted Skytteforening
TP2
55.000
41.000
Hovedskydning
134781
Michael Kramer
Ølsted Skytteforening
TP3
41.000
31.000
Hovedskydning
103432
Ulrik Grodt
Ølsted Skytteforening
TP1
64.000
48.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
TP2
66.000
49.000
Hovedskydning
21307
Britt Andersen
Horsens Skyttekreds
TP2
55.000
41.000
Hovedskydning
127672
Jacob Walsøe
Klejs-Juelsminde Skytteforening
TP2
53.000
40.000
Hovedskydning
36252
Richard Davis
Lind Skytteforening
TP2
69.000
51.000
Hovedskydning
136329
Søren Søndergaard Thomsen
Horsens Skyttekreds
TP2
53.000
40.000
Hovedskydning
20999
Mick Pedersen
Horsens Skyttekreds
TP1
68.000
51.000
Hovedskydning
141427
Gert Nielsen
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
TP4
59.000
44.000
Hovedskydning
20666
Jesper Larsen
Ølsted Skytteforening
TP1
61.000
46.000
Hovedskydning
Til toppen