Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Honum pistolterræn 2021 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Bramming Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Brønderslev Skytteforening
Djurslands PistolKlub
Galten Skytteforening
Hem Skytteforening
Herfølge Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Hørsholm Pistolforening
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Korsør Skytteforening
Københavns Amts Skyttelaug
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
Lind Skytteforening
Løsning-Hedensted Skytteforening
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
Nykøbing Mors Skyttekreds
Odense Pistol Skytte Forening
Odense Skyttekreds
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Ribe Skyttekreds
Skjern Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
Sorø Skytteforening
Strøby Skytteforening
Støvring Skytteforening
Vejle Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Ørnhøj Skytteforening
Østbirk Pistol Skytter
Aabenraa Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Århus Pistolklub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
142054
Vagn Hessel Jensen
Korsør Skytteforening
GPA
12.000
10.000
Hovedskydning
135936
Dan René Nielsen
Herfølge Skytteforening
GPA
46.000
37.000
Hovedskydning
133919
Henrik Jensen
Herfølge Skytteforening
GPA
21.000
17.000
Hovedskydning
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
GPA
66.000
52.000
Hovedskydning
127348
Lars Hedegaard Larsen
Hørsholm Pistolforening
GPA
50.000
40.000
Hovedskydning
88571
Rene Sørensen
Galten Skytteforening
GPA
34.000
27.000
Hovedskydning
133018
Sune Bækgaard Sørensen
Lind Skytteforening
GPA
42.000
33.000
Hovedskydning
128716
Claus Venning
Østbirk Pistol Skytter
GPA
38.000
30.000
Hovedskydning
121279
Anders B. Gammeltoft-Hansen
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
GPA
50.000
40.000
Hovedskydning
115713
Henrik Andersen
Djurslands PistolKlub
GPA
44.000
35.000
Hovedskydning
129977
Niels Peter Hviid
Djurslands PistolKlub
GPA
26.000
21.000
Hovedskydning
109163
René Mosegaard
Østbirk Pistol Skytter
GPA
64.000
51.000
Hovedskydning
129060
Brian Christensen
Djurslands PistolKlub
GPA
19.000
15.000
Hovedskydning
122103
Henrik Sjang Davidsen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
44.000
35.000
Hovedskydning
23209
Henrik Kjeldsen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
35.000
28.000
Hovedskydning
121844
Lars Gottschling-Knudsen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
7.000
6.000
Hovedskydning
27071
Jørn Nordgaard Kristensen
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
49.000
39.000
Hovedskydning
27056
Kristian Damgaard
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
63.000
50.000
Hovedskydning
27136
Bent Mortensen
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
33.000
26.000
Hovedskydning
139255
Gert Rettig
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
31.000
25.000
Hovedskydning
81109
John Harry Nielsen
Ørnhøj Skytteforening
GPA
51.000
40.000
Hovedskydning
133049
Frantz Glantz-Jørgensen
Djurslands PistolKlub
GPA
55.000
44.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
GPA
58.000
46.000
Hovedskydning
115153
Jan Pihl Rasmussen
Vejle Skytteforening
GPA
37.000
29.000
Hovedskydning
21521
Dan Hansen
Vejle Skytteforening
GPA
23.000
18.000
Hovedskydning
87176
Morten Østergård Pedersen
Brønderslev Skytteforening
GPA
32.000
25.000
Hovedskydning
136177
Ole Hovaldt
Brønderslev Skytteforening
GPA
42.000
33.000
Hovedskydning
134947
Martin Lønborg
Brønderslev Skytteforening
GPA
30.000
24.000
Hovedskydning
31374
Søren Andersen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
60.000
48.000
Hovedskydning
139900
Klaus Sørensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
21.000
17.000
Hovedskydning
32361
Knud Jensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
24.000
19.000
Hovedskydning
89048
Jørn Vestervig Christensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
19.000
15.000
Hovedskydning
GPA
33.000
26.000
Hovedskydning
92240
Rasmus Wrønding Elf
Københavns Amts Skyttelaug
GPA
51.000
40.000
Hovedskydning
18494
Benny Dyrby Pedersen
Djurslands PistolKlub
GPA
43.000
34.000
Hovedskydning
32357
Knud Erik Sørensen
Lind Skytteforening
GPA
57.000
45.000
Hovedskydning
32164
Michael Brandt
Lind Skytteforening
GPA
44.000
35.000
Hovedskydning
134106
Lars Nielsen
Lind Skytteforening
GPA
21.000
17.000
Hovedskydning
43974
Sten Aarestrup
Aabenraa Skytteforening
GPA
66.000
52.000
Hovedskydning
44032
Henning Dall
Aabenraa Skytteforening
GPA
42.000
33.000
Hovedskydning
90255
Preben Skov Troelsen
Lind Skytteforening
GPA
35.000
28.000
Hovedskydning
18474
Bjarne Skibild
Djurslands PistolKlub
GPA
34.000
27.000
Hovedskydning
94652
Kaare Grønvold
Strøby Skytteforening
GPA
45.000
36.000
Hovedskydning
134797
Kurt Hyldgaard Jensen
Hem Skytteforening
GPA
44.000
35.000
Hovedskydning
86797
Leif Ravn
Hem Skytteforening
GPA
36.000
29.000
Hovedskydning
105441
Søren Ejegod Nielsen
Sorø Skytteforening
GPA
49.000
39.000
Hovedskydning
127701
Peter Budal Jensen
Sorø Skytteforening
GPA
41.000
33.000
Hovedskydning
131879
Jørgen Damborg
Sorø Skytteforening
GPA
32.000
25.000
Hovedskydning
24717
Brian Therkildsen
Århus Pistolklub
GPA
49.000
39.000
Hovedskydning
59476
Michael Frederiksen
Korsør Skytteforening
GPA
33.000
26.000
Hovedskydning
119249
Jonas Holst Larsen
Korsør Skytteforening
GPA
41.000
33.000
Hovedskydning
119248
Erik Larsen
Korsør Skytteforening
GPA
50.000
40.000
Hovedskydning
87302
Bjarne Høj
Skjern Skytteforening
GPA
49.000
39.000
Hovedskydning
13406
Jens Grundvad
Skjern Skytteforening
GPA
57.000
45.000
Hovedskydning
128748
Flemming Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
GPA
21.000
17.000
Hovedskydning
124654
Jesper D. Thomsen
Aalborg Skyttekreds
GPA
60.000
48.000
Hovedskydning
142375
Michael Rasmussen
Odense Pistol Skytte Forening
GPA
37.000
29.000
Hovedskydning
13216
Henrik Jensen
Støvring Skytteforening
GPA
55.000
44.000
Hovedskydning
83743
Casper Juhl Jensen
Støvring Skytteforening
GPA
30.000
24.000
Hovedskydning
141440
Per Bo Rasmussen
Herfølge Skytteforening
GPA
14.000
11.000
Hovedskydning
102006
Bjarne Svendsen
Herfølge Skytteforening
GPA
14.000
11.000
Hovedskydning
142516
Jesper Pilegaard
Odense Pistol Skytte Forening
GPA
47.000
37.000
Hovedskydning
40015
Steve Lindhardt
Bramming Skytteforening
GPA
42.000
33.000
Hovedskydning
125994
Jan Winkel
Bramming Skytteforening
GPA
24.000
19.000
Hovedskydning
120503
Morten Lindhardt Zühlke
Bramming Skytteforening
GPA
38.000
30.000
Hovedskydning
119212
Gulak Olsen
Bramming Skytteforening
GPA
34.000
27.000
Hovedskydning
34728
Kim Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
GPA
55.000
44.000
Hovedskydning
107292
Willy Friis
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
GPA
30.000
24.000
Hovedskydning
34791
Henrik Nielsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
GPA
64.000
51.000
Hovedskydning
127672
Jacob Walsøe
Klejs-Juelsminde Skytteforening
GPA
37.000
29.000
Hovedskydning
136329
Søren Søndergaard Thomsen
Horsens Skyttekreds
GPA
41.000
33.000
Hovedskydning
20999
Mick Pedersen
Horsens Skyttekreds
GPA
58.000
46.000
Hovedskydning
141427
Gert Nielsen
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
GPA
50.000
40.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Ribe Skyttekreds
GPA
61.000
48.000
Hovedskydning
124653
Henrik D. Thomsen
Aalborg Skyttekreds
GPA
50.000
40.000
Hovedskydning
20666
Jesper Larsen
Ølsted Skytteforening
GPA
57.000
45.000
Hovedskydning
130273
Martin Tyllesen
Vissenbjerg Skytteforening
GPA
37.000
29.000
Hovedskydning
51584
Palle Rosthøj
Odense Skyttekreds
GPA
34.000
27.000
Hovedskydning
Til toppen