| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 194/06 197/12 391/18

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening 195/05 198/10 393/15
2 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening 194/06 186/03 380/09
3 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 173/00 190/03 363/03

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 199/09 197/10 396/19

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 189/03 196/05 385/08

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/05 197/08 394/13
2 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 193/05 193/06 386/11

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 182/03 188/04 370/07
2 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 179/02 182/01 361/03

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 197/08 198/07 395/15

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 199/07 200/11 399/18
2 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/12 199/08 398/20
3 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 198/10 198/13 396/23
4 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 195/05 199/12 394/17
5 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 198/10 195/09 393/19

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening 192/04 194/06 386/10
2 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 190/03 195/08 385/11
3 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 190/03 189/03 379/06

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds 198/09 195/05 393/14
2 134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening 191/02 184/02 375/04

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 194/06

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening 197/09
2 134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening 195/05
3 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening 194/06
4 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 173/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 199/09

Riffel, 50m - Klasse J2

1 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 196/07
2 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 194/06
3 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 189/03

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/05
2 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 193/05

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 182/03
2 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 179/02

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 197/08

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/12
2 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 199/07
3 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 198/10
3 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 198/10
5 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 195/05

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening 192/04
2 131322 Maiken Pernille Simonsen Vodskov Skytteforening 190/07
3 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 190/03
3 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 190/03

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds 198/09
2 134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening 191/02

Til toppen