| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 194/06 194/07 388/13
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 192/05 190/04 382/09

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 190/07 179/01 369/08

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 199/11 199/13 398/24
2 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 200/13 198/11 398/24

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 192/05 191/03 383/08

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening 198/11 198/12 396/23

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 200/15
2 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
3 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 199/13
4 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/09

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening 197/04
2 121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening 189/09
3 129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening 186/03

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/07
2 143785 Noah Søby Nr. Snede & Omegns Skytteforening 193/11
3 121811 Jonas Wittendorff Brande Skytteforening 192/08
4 144215 Tobias Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 188/03
5 144296 Mads Hollbaum Honore Ullerup Skytteforening 171/01
6 144555 Magnus Ingwersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 171/00
7 143783 Julian Commerou Nr. Snede & Omegns Skytteforening 164/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11
2 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 197/07

Riffel, 50m - Klasse J2

1 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS 189/03
2 131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS 183/03
3 130869 Sarah Jensen Jelling fS 0/00

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 196/06

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 194/06
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 192/05
3 106985 Lotte Bredahl Jelling fS 190/05
4 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 186/08
5 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 185/04

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 43374 Allan Clausen Grænseegnens Skytteforening 194/07
2 124743 Kasper Lund Glud Skytteforening 191/03
3 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 190/07
4 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening 187/02
5 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 185/04

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15
2 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 200/13
3 33139 Peter Frandsen Brande Skytteforening 200/10
4 33816 Knud Andersen Jelling fS 199/12
5 33790 Ove Laursen Jelling fS 199/11
5 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 199/11
5 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11
8 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10
9 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/08
10 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09
10 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09
12 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/05
13 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/07
13 35072 Bodil Hansen Jelling fS 196/07
13 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS 196/07
13 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 196/07
17 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 193/05
18 20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening 192/08
19 34969 Karl Erik Hansen Jelling fS 188/08
20 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 184/01
21 21062 Leif Høy (Glud skytteforening) Glud Skytteforening 175/02

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening 197/09
2 80410 Jørn Ladegaard Jelling fS 194/08
3 21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 193/04
4 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 192/05
5 33339 Erling Hansen Brande Skytteforening 190/04
6 143577 Bjarne Nørskov Tørring Idrætsforening 189/03
7 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/05
8 97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening 186/04
9 83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening 186/01
10 21158 Jens Jørgen Jensen Glud Skytteforening 181/04
11 33295 Jens Nygård Brande Skytteforening 180/01
12 33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening 162/00

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/14
1 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
3 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS 200/13
4 88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/11
5 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/10
6 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/14
7 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 199/10
7 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 199/10
9 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/13
10 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10
10 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 198/10
12 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 197/05
12 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 197/05
14 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 195/05
15 93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening 192/04

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening 198/11
2 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 196/11
3 144582 Martin Skov Nielsen Glud Skytteforening 194/07

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening 192/05
2 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 191/06

Til toppen