2. Omgang Landsdelsturnering riffel 50-200 meter (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
143684 Frankling Egilsson Tørring Idrætsforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
143745 Victor Sørensen Tørring Idrætsforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
143577 Bjarne Nørskov Tørring Idrætsforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 199.000 199.000 Mesterskab
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Jelling fS SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
35072 Bodil Hansen Jelling fS SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
21158 Jens Jørgen Jensen Glud Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
144582 Martin Skov Nielsen Glud Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
124743 Kasper Lund Glud Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening SE2 172.000 172.000 Hovedskydning
33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
115005 Lars K. Madsen Ullerup Skytteforening Å2 177.000 177.000 Hovedskydning
144296 Mads Hollbaum Honore Ullerup Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 191.000 191.000 Mesterskab
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
121551 Jan Lundsgaard Honum & Omegns Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning

Til toppen