3. Omgang Landsdelsturnering riffel 50-200 meter (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
144215 Tobias Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
143785 Noah Søby Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
19899 John Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
144555 Magnus Ingwersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
143783 Julian Commerou Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
35072 Bodil Hansen Jelling fS SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
80410 Jørn Ladegaard Jelling fS SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Jelling fS SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS J1 199.000 199.000 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
144296 Mads Hollbaum Honore Ullerup Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
115005 Lars K. Madsen Ullerup Skytteforening Å2 174.000 174.000 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening SE1 188.000 188.000 Hovedskydning
33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening SE2 168.000 168.000 Hovedskydning
93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening SE1 187.000 187.000 Hovedskydning
114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
144582 Martin Skov Nielsen Glud Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
21062 Leif Høy Glud Skytteforening SE1 181.000 181.000 Hovedskydning
83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning

Til toppen