Geværterræn Ulfborg 2021 (TerrænGevær) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening ST2 29.000 36.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening ST1 30.000 38.000 Hovedskydning
27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening Å 41.000 50.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening SE 30.000 37.000 Hovedskydning
18963 André Madsen Haderup Skytteforening Å 23.000 28.000 Hovedskydning
94693 Kurt Mosgaard Ørre Skytteforening, ST1 35.000 44.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å 36.000 44.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 32.000 40.000 Hovedskydning
80892 Casper Norup Bertelsen Haderup Skytteforening ST2 39.000 49.000 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening, ST1 34.000 43.000 Hovedskydning
30523 Louise Bjerregaard Mæng Ørre Skytteforening, ST2 27.000 34.000 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening, SE 36.000 44.000 Hovedskydning
28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 32.000 40.000 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 24.000 30.000 Hovedskydning
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening ST1 41.000 51.000 Hovedskydning
28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening ST2 21.000 26.000 Hovedskydning
28206 Peder K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening SE 34.000 41.000 Hovedskydning
28703 Steffen Kjær Thiesen Thisted Skyttekreds ST2 35.000 44.000 Hovedskydning
28450 Peter Kjær Fink Thisted Skyttekreds ST2 38.000 48.000 Hovedskydning
28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds SE 39.000 48.000 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 35.000 44.000 Hovedskydning
83672 Emil Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 29.000 36.000 Hovedskydning
52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening SE 36.000 44.000 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Middelfart Skytteforening SE 35.000 43.000 Hovedskydning
52173 Eskild L. Rasmussen Bullerup Skyttekreds ST2 32.000 40.000 Hovedskydning
46348 Kaj Rasmussen Svendborg Skyttekreds ST2 28.000 35.000 Hovedskydning
53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening ST2 17.000 21.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 37.000 46.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 42.000 53.000 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK/JUN 38.000 46.000 Hovedskydning
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å 35.000 43.000 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening ST2 29.000 36.000 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST2 34.000 43.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 31.000 39.000 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK/JUN 38.000 46.000 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening ST2 26.000 33.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE 30.000 37.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 38.000 48.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 40.000 50.000 Hovedskydning
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening ST2 29.000 36.000 Hovedskydning
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST2 29.000 36.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 36.000 45.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST2 21.000 26.000 Hovedskydning
24889 John Lykke Matthiesen Skytteklubben DSB/ASF ST2 33.000 41.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening ST2 31.000 39.000 Hovedskydning
115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening Å 15.000 18.000 Hovedskydning
23142 Bjarne R. Olesen Midtdjurs skytteforening Å 24.000 29.000 Hovedskydning
23175 WALTHER KRISTENSEN Rønde Skytteforening SE 17.000 21.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Tørring Idrætsforening ST2 30.000 38.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Tørring Idrætsforening ST1 37.000 46.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Tørring Idrætsforening ST2 33.000 41.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE 41.000 50.000 Hovedskydning
34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening ST1 33.000 41.000 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK/JUN 36.000 44.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 35.000 44.000 Hovedskydning
28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 36.000 45.000 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, ST2 21.000 26.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening ST1 37.000 46.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS ST1 36.000 45.000 Hovedskydning

Til toppen