LDM DGI Midt- & Vestsj. 2021 25-50-200-300 meter (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE2 136.000 136.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE2 141.000 141.000 Mesterskab
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK 147.000 147.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK 146.000 146.000 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening JUN 139.000 139.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening JUN 145.000 145.000 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 135.000 135.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 147.000 147.000 Mesterskab
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening Å1 150.000 150.000 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening JUN 142.000 142.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening JUN 150.000 150.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 150.000 150.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 149.000 149.000 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 145.000 145.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 150.000 150.000 Mesterskab
138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening JUN 149.000 149.000 Hovedskydning
138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening JUN 147.000 147.000 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 150.000 150.000 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 133.000 133.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE2 138.000 138.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE2 142.000 142.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 144.000 144.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 143.000 143.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 147.000 147.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 142.000 142.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 146.000 146.000 Mesterskab
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 144.000 144.000 Hovedskydning
69607 Søren Hertzum Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 134.000 134.000 Hovedskydning
69607 Søren Hertzum Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 127.000 127.000 Mesterskab
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 143.000 143.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 144.000 144.000 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 149.000 149.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 149.000 149.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 146.000 146.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 141.000 141.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 140.000 140.000 Mesterskab
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 141.000 141.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 138.000 138.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 149.000 149.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 149.000 149.000 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 137.000 137.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 144.000 144.000 Mesterskab
68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening FRI 147.000 147.000 Hovedskydning
68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening FRI 145.000 145.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 148.000 148.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 147.000 147.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 143.000 143.000 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 135.000 135.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 122.000 122.000 Mesterskab
91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening Å2 120.000 120.000 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening Å2 120.000 120.000 Mesterskab
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening Å2 96.000 96.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening Å2 95.000 95.000 Mesterskab

Til toppen