| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 198/10 195/03 393/13
2 134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening 190/02 195/05 385/07

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 193/10 198/11 391/21
2 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 195/08 193/05 388/13

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 196/06 197/10 393/16
2 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 193/12 194/08 387/20
3 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 189/06 195/04 384/10
4 144608 Emil Venderby Aalborg Skyttekreds 189/04 186/03 375/07

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 199/10 196/06 395/16
2 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 191/07 199/10 390/17
3 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 195/09 192/05 387/14
4 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 193/04 191/07 384/11

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 195/06 197/07 392/13
2 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 196/07 194/07 390/14

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 195/08 200/09 395/17
2 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 197/07 193/07 390/14
3 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 197/08 192/05 389/13
4 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 192/07 193/05 385/12

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds 190/01 192/06 382/07

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds 194/08 197/09 391/17
2 18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds 193/05 191/04 384/09
3 134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening 186/04 179/04 365/08

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 198/10
2 134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening 190/02

Riffel, 50m - Klasse J1

1 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 195/08
2 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 193/10

Riffel, 50m - Klasse J2

1 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 196/06
2 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 193/12
3 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 189/06
4 144608 Emil Venderby Aalborg Skyttekreds 189/04

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 199/10
2 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 195/09
3 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 193/04
4 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 191/07

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 196/07
2 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 195/06

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 197/08
2 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 197/07
3 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 195/08
4 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 192/07

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds 190/01

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds 194/08
2 18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds 193/05
3 134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening 186/04

Til toppen