Aalborg Skyttekreds - 50 og 200 meter riffelstævne (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne Å1 192.000 192.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 193.000 193.000 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 193.000 193.000 Mesterskab
112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds FRI 197.000 197.000 Mesterskab
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 179.000 179.000 Mesterskab
134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 199.000 199.000 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 195.000 195.000 Mesterskab
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 194.000 194.000 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 193.000 193.000 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST1 191.000 191.000 Mesterskab
142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds Å2 192.000 192.000 Mesterskab
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 193.000 193.000 Mesterskab
144608 Emil Venderby Aalborg Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
144608 Emil Venderby Aalborg Skyttekreds J2 186.000 186.000 Mesterskab
18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds FRI 191.000 191.000 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 192.000 192.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 199.000 199.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Mesterskab

Til toppen