Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 50m - Mesterskab BK2
1
127236
Kristian A. Larsen
Trehøje Skytteforening
194/09
191/04
385/13
2
127244
Lærke Lykke Jensen
Trehøje Skytteforening
194/07
190/04
384/11
3
125039
Willads Mejdahl Brandt
Trehøje Skytteforening
193/08
189/05
382/13
Riffel, 50m - Mesterskab BK3
1
132749
Oliver Jeromin Rasmussen
Trehøje Skytteforening
191/04
186/02
377/06
2
127741
Kristian Lauritsen
Trehøje Skytteforening
185/01
186/02
371/03
3
137699
Mikkel Bang-Madsen
Trehøje Skytteforening
185/02
185/03
370/05
4
142911
Ida Romvig Bukbjerg
Videbæk Skytteforening
187/02
176/01
363/03
5
139444
Anna Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
187/02
175/03
362/05
6
142490
Dicte Juul
Trehøje Skytteforening
178/01
175/01
353/02
7
132754
Freja Solveig Jensen
Trehøje Skytteforening
173/04
164/00
337/04
8
144282
Jeppe Nygaard Lauritsen
Trehøje Skytteforening
164/00
161/03
325/03
9
143261
Zacharias Renberg
Trehøje Skytteforening
167/00
139/01
306/01
Riffel, 50m - Mesterskab J1
1
119521
Sofie Nielsen
Trehøje Skytteforening
192/02
191/02
383/04
Riffel, 50m - Mesterskab J2
1
135611
Astrid Folsted Staal
Videbæk Skytteforening
196/06
198/06
394/12
2
135682
Simon Holbøll Mølgaard
Trehøje Skytteforening
191/07
187/02
378/09
Riffel, 50m - Mesterskab ST3
1
37355
Niels Hybholt
Videbæk Skytteforening
178/06
181/05
359/11
Riffel, 50m - Mesterskab SE1
1
30213
Janus Haahr
Trehøje Skytteforening
199/10
197/10
396/20
2
101728
Jan Grünberger
Trehøje Skytteforening
197/10
196/09
393/19
3
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
194/05
196/11
390/16
4
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
196/07
192/03
388/10
Riffel, 50m - Mesterskab Å1
1
98925
Maria Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
194/08
196/07
390/15
2
128269
Torben Larsen
Trehøje Skytteforening
195/07
194/06
389/13
Riffel, 50m - Mesterskab Å2
1
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
190/07
192/06
382/13
2
140589
Jannie Bitten Stenskjær
Trehøje Skytteforening
191/05
190/08
381/13
3
140580
Tina Kjeldal
Trehøje Skytteforening
191/05
186/03
377/08
Riffel, 50m - Klasse BK2
1
127236
Kristian A. Larsen
Trehøje Skytteforening
194/09
2
127244
Lærke Lykke Jensen
Trehøje Skytteforening
194/07
3
125039
Willads Mejdahl Brandt
Trehøje Skytteforening
193/08
Riffel, 50m - Klasse BK3
1
132749
Oliver Jeromin Rasmussen
Trehøje Skytteforening
191/04
2
139444
Anna Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
187/02
2
142911
Ida Romvig Bukbjerg
Videbæk Skytteforening
187/02
4
137699
Mikkel Bang-Madsen
Trehøje Skytteforening
185/02
5
127741
Kristian Lauritsen
Trehøje Skytteforening
185/01
6
142490
Dicte Juul
Trehøje Skytteforening
178/01
7
132754
Freja Solveig Jensen
Trehøje Skytteforening
173/04
8
143261
Zacharias Renberg
Trehøje Skytteforening
167/00
9
144282
Jeppe Nygaard Lauritsen
Trehøje Skytteforening
164/00
10
143267
Asbjørn Bjørndal Nøddegaard
Trehøje Skytteforening
126/00
Riffel, 50m - Klasse J1
1
119521
Sofie Nielsen
Trehøje Skytteforening
192/02
Riffel, 50m - Klasse J2
1
135611
Astrid Folsted Staal
Videbæk Skytteforening
196/06
2
135682
Simon Holbøll Mølgaard
Trehøje Skytteforening
191/07
3
119773
Jakob Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
191/01
4
119523
Sarah Holst-Pedersen
Trehøje Skytteforening
185/06
Riffel, 50m - Klasse ST1
1
29739
Martin Mohr Jakobsen
Trehøje Skytteforening
197/10
2
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
196/07
Riffel, 50m - Klasse ST2
1
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
197/12
2
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
196/05
Riffel, 50m - Klasse ST3
1
37355
Niels Hybholt
Videbæk Skytteforening
178/06
Riffel, 50m - Klasse SE1
1
30213
Janus Haahr
Trehøje Skytteforening
199/10
2
101728
Jan Grünberger
Trehøje Skytteforening
197/10
3
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
196/07
4
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
194/05
Riffel, 50m - Klasse Å1
1
128269
Torben Larsen
Trehøje Skytteforening
195/07
2
98925
Maria Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
194/08
Riffel, 50m - Klasse Å2
1
140580
Tina Kjeldal
Trehøje Skytteforening
191/05
1
140589
Jannie Bitten Stenskjær
Trehøje Skytteforening
191/05
3
123295
Kåre Thyregaard
Videbæk Skytteforening
191/02
4
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
190/07
Til toppen