| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening 193/00 196/00 389/00

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds 188/00 188/00 376/00
2 25857 Claus B. Laursen Skytteklubben DSB/ASF 188/00 187/00 375/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/00 200/00 400/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds 197/00 197/00 394/00
1 70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds 197/00 197/00 394/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF 199/00 200/00 399/00
2 26090 Gunnar B. Frederiksen Skytteklubben DSB/ASF 199/00 197/00 396/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 26116 Arne Christensen Skytteklubben DSB/ASF 192/00 195/00 387/00
2 24032 Janne Hansen Skytteklubben DSB/ASF 191/00 191/00 382/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening 191/00 188/00 379/00
2 40216 Henning Solsø Jansen Bramming Skytteforening 180/00 179/00 359/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 34254 Mie Karstensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/00
2 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 25857 Claus B. Laursen Skytteklubben DSB/ASF 188/00
1 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds 188/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds 197/00
1 70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds 197/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 26090 Gunnar B. Frederiksen Skytteklubben DSB/ASF 199/00
1 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF 199/00
3 23971 Steen Armstrong Skytteklubben DSB/ASF 197/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 26116 Arne Christensen Skytteklubben DSB/ASF 192/00
2 24032 Janne Hansen Skytteklubben DSB/ASF 191/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening 191/00
2 40216 Henning Solsø Jansen Bramming Skytteforening 180/00

Til toppen