Pulje 1 - Oldboys +32/C

Info

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 /
Rasmus Mortensen Tlf: 79404839 / +4521158554
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=48715

Stilling 8-mands efterårsturnering for voksne
Oldboys +32/C
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Kirke Helsinge IF NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
8 6 0 2 30-10 18
2. Raklev G&I 7 6 0 1 34-6 18
3. Hvidebæk Idrætsforening 6 5 1 0 20-4 16
4. Svebølle Boldklub Oldboys NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
7 3 1 3 13-11 10
5. Årby NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
7 3 1 3 15-16 10
6. Rørby-Værslev NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
8 3 1 4 15-23 10
7. Buerup/reerslev If NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
8 3 0 5 21-23 9
8. Svallerup-Bjerge G & IF NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
7 1 0 6 8-34 3
9. Røsnæs Sg&i 8 1 0 7 11-40 3

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=48715

Komplet kampprogram

8-mands efterårsturnering for voksne
Oldboys +32/C
Pulje 1

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 16-08-21 19:00 Røsnæs Sg&i - Årby 1 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 17-08-21 19:00 Svebølle Boldklub Oldboys - Buerup/reerslev If 3 - 0
Tirsdag 17-08-21 19:00 Kirke Helsinge IF - Raklev G&I 2 - 1
Onsdag 18-08-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Rørby-Værslev 1 - 1
Mandag 23-08-21 18:00 Buerup/reerslev If - Hvidebæk Idrætsforening 1 - 2
Mandag 23-08-21 19:00 Årby - Svebølle Boldklub Oldboys - Hal 1 3 - 3
Mandag 23-08-21 19:00 Rørby-Værslev - Kirke Helsinge IF 0 - 4
Tirsdag 24-08-21 19:00 Raklev G&I - Svallerup-Bjerge G & IF - Fodbold, 8-mands Bane 2 9 - 0
Mandag 30-08-21 19:00 Røsnæs Sg&i - Rørby-Værslev 2 - 5
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 30-08-21 19:00 Årby - Raklev G&I - Hal 1 0 - 3
Tirsdag 31-08-21 18:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Hvidebæk Idrætsforening 1 - 3
Tirsdag 31-08-21 19:00 Kirke Helsinge IF - Buerup/reerslev If 4 - 1
Mandag 06-09-21 18:00 Buerup/reerslev If - Røsnæs Sg&i 9 - 2
Mandag 06-09-21 19:00 Rørby-Værslev - Svallerup-Bjerge G & IF 5 - 3
Tirsdag 07-09-21 19:00 Raklev G&I - Svebølle Boldklub Oldboys - Fodbold, 8-mands Bane 2 2 - 1
Onsdag 08-09-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Kirke Helsinge IF 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 13-09-21 19:00 Årby - Svallerup-Bjerge G & IF - Hal 1 3 - 0
Tirsdag 14-09-21 19:00 Raklev G&I - Rørby-Værslev - Fodbold, 8-mands Bane 2 6 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 14-09-21 19:00 Svebølle Boldklub Oldboys - Kirke Helsinge IF 3 - 0
Onsdag 15-09-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Røsnæs Sg&i 8 - 0
Mandag 20-09-21 18:00 Buerup/reerslev If - Raklev G&I 3 - 7
Tirsdag 21-09-21 18:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Røsnæs Sg&i 3 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 21-09-21 19:00 Svebølle Boldklub Oldboys - Rørby-Værslev 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Mandag 27-09-21 18:00 Røsnæs Sg&i - Svebølle Boldklub Oldboys 3 - 0
Mandag 27-09-21 19:00 Årby - Kirke Helsinge IF - Hal 1 0 - 4
Tirsdag 28-09-21 18:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Buerup/reerslev If 0 - 3
NB!
Kamp udsat
Tirsdag 28-09-21 19:00 Raklev G&I - Hvidebæk Idrætsforening - Fodbold, 8-mands Bane 2
Mandag 04-10-21 17:45 Rørby-Værslev - Årby 1 - 4
Mandag 04-10-21 19:00 Røsnæs Sg&i - Raklev G&I 0 - 6
Tirsdag 05-10-21 19:00 Kirke Helsinge IF - Svallerup-Bjerge G & IF 9 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 11-10-21 17:30 Rørby-Værslev - Buerup/reerslev If 3 - 0
Tirsdag 12-10-21 19:00 Kirke Helsinge IF - Røsnæs Sg&i 6 - 1
Tirsdag 12-10-21 19:00 Svebølle Boldklub Oldboys - Hvidebæk Idrætsforening 0 - 3
Mandag 18-10-21 17:00 Buerup/reerslev If - Årby 4 - 2
Mandag 25-10-21 17:30 Svallerup-Bjerge G & IF - Svebølle Boldklub Oldboys
Onsdag 27-10-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Årby

Til toppen