Pulje 3 - Oldboys +32/C

Info

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 /
Rasmus Mortensen Tlf: 79404839 / +4521158554
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=48717

Stilling 8-mands efterårsturnering for voksne
Oldboys +32/C
Pulje 3

Hold Kampe V U T Score Point
1. Fodboldklubben Sorø Freja 2 10 8 1 1 38-19 25
2. Lynge-Broby If 9 5 1 3 17-9 16
3. Bringstrup Sigersted If 10 5 1 4 30-26 16
4. Tølløse Boldklub NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
10 5 1 4 32-25 16
5. Stenlille If 9 1 4 4 15-23 7
6. Dianalund If NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
10 1 0 9 8-38 3

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=48717

Komplet kampprogram

8-mands efterårsturnering for voksne
Oldboys +32/C
Pulje 3

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 09-08-21 19:00 Dianalund If - Stenlille If 2 - 1
Mandag 09-08-21 19:00 Tølløse Boldklub - Bringstrup Sigersted If 4 - 1
Mandag 09-08-21 19:30 Lynge-Broby If - Fodboldklubben Sorø Freja 2 1 - 2
Mandag 16-08-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Dianalund If 8 - 2
Onsdag 18-08-21 18:30 Stenlille If - Tølløse Boldklub 2 - 2
Onsdag 18-08-21 19:00 Bringstrup Sigersted If - Lynge-Broby If 1 - 3
Mandag 23-08-21 19:00 Dianalund If - Bringstrup Sigersted If 1 - 6
NB!
Udehold taberdømt
Ønker ikke at spille
Skriv selv
Mandag 23-08-21 19:30 Lynge-Broby If - Tølløse Boldklub 3 - 0
Onsdag 25-08-21 18:30 Stenlille If - Fodboldklubben Sorø Freja 2 3 - 3
Mandag 30-08-21 18:15 Dianalund If - Lynge-Broby If 0 - 2
Mandag 30-08-21 19:00 Tølløse Boldklub - Fodboldklubben Sorø Freja 2 4 - 2
Onsdag 01-09-21 19:00 Bringstrup Sigersted If - Stenlille If 2 - 2
Mandag 06-09-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Bringstrup Sigersted If 6 - 2
Mandag 06-09-21 19:00 Tølløse Boldklub - Dianalund If 7 - 2
Mandag 06-09-21 19:30 Lynge-Broby If - Stenlille If 1 - 1
Mandag 13-09-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Lynge-Broby If 2 - 1
Onsdag 15-09-21 19:00 Bringstrup Sigersted If - Tølløse Boldklub 5 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 20-09-21 18:00 Dianalund If - Fodboldklubben Sorø Freja 2 0 - 3
Mandag 20-09-21 19:00 Tølløse Boldklub - Stenlille If 6 - 2
Mandag 20-09-21 19:30 Lynge-Broby If - Bringstrup Sigersted If 0 - 3
Fredag 24-09-21 17:30 Stenlille If - Dianalund If 2 - 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
ønsker ik at spille
Skriv selv
Mandag 27-09-21 19:00 Tølløse Boldklub - Lynge-Broby If 0 - 3
Mandag 27-09-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Stenlille If 2 - 0
Onsdag 29-09-21 19:00 Bringstrup Sigersted If - Dianalund If 4 - 0
Mandag 04-10-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Tølløse Boldklub 5 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 04-10-21 19:30 Lynge-Broby If - Dianalund If 3 - 0
Tirsdag 05-10-21 18:30 Stenlille If - Bringstrup Sigersted If 2 - 4
Mandag 11-10-21 18:15 Dianalund If - Tølløse Boldklub 0 - 2
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 13-10-21 18:30 Stenlille If - Lynge-Broby If
Onsdag 13-10-21 19:00 Bringstrup Sigersted If - Fodboldklubben Sorø Freja 2 2 - 5

Til toppen