| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 200/15 199/11 399/26
2 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/16 199/10 399/26
3 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 200/14 199/11 399/25
4 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/12 200/11 398/23
5 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 199/13 199/13 398/26
6 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 199/10 199/09 398/19
7 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12 198/05 398/17
8 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/14 198/12 397/26
9 141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds 200/10 197/10 397/20
10 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening 200/09 197/07 397/16
11 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 198/10 198/07 396/17
12 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 195/08 199/11 394/19
13 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds 197/11 197/07 394/18
14 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 199/05 195/04 394/09
15 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 196/10 197/08 393/18
16 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 196/11 197/07 393/18
17 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening 196/08 197/08 393/16
18 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/10 196/09 393/19
19 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds 197/07 196/08 393/15
20 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening 196/12 195/08 391/20
21 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/06 194/08 390/14
22 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/09 196/10 389/19
23 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 192/05 191/05 383/10

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 196/06 200/13 396/19
2 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 197/08 199/10 396/18
3 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 197/08 198/08 395/16
4 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 195/07 197/07 392/14
5 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 198/10 194/06 392/16
6 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 197/06 194/10 391/16
7 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds 192/04 196/08 388/12
8 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/07 193/03 386/10
9 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds 192/09 188/03 380/12
10 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds 188/01 191/03 379/04
11 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/07 183/03 376/10
12 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds 183/04 191/06 374/10

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening 198/10 196/06 394/16
2 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening 193/04 198/11 391/15
3 144552 Daniel Rasmussen Vojens Skytteforening 197/11 194/05 391/16
4 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds 194/06 196/07 390/13
5 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 194/07 195/05 389/12
6 142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds 195/09 192/05 387/14
7 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 194/06 192/06 386/12
8 135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds 191/04 193/05 384/09
9 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/05 190/05 383/10
10 142484 Yashwanth Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds 187/02 193/07 380/09
11 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/03 189/04 379/07
12 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/03 189/02 379/05
13 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds 185/02 189/05 374/07
14 144026 Julie Detlefsen Sønderborg Skyttekreds 186/01 188/02 374/03
15 142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds 185/03 186/04 371/07
16 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 183/02 185/02 368/04
17 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds 186/00 181/01 367/01
18 140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening 180/02 185/03 365/05
19 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds 187/04 178/01 365/05
20 144585 Willads Z. Bøgeskov Møller Randers Skyttekreds 176/03 180/00 356/03
21 135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds 172/02 179/01 351/03
22 140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds 177/01 168/01 345/02
23 144587 Gustav Skovridder Randers Skyttekreds 164/00 177/02 341/02
24 143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds 169/01 171/02 340/03
25 143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds 167/01 169/01 336/02
26 140501 Ethan Peronato Nordals Skyttekreds 166/00 162/00 328/00
27 144474 Mathilde Skammelsen Randers Skyttekreds 150/01 159/01 309/02

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/15 200/16 400/31
2 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 200/12 200/12 400/24
3 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 200/10 199/12 399/22
4 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 198/11 198/07 396/18
5 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 199/10 196/04 395/14
6 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 199/07 195/05 394/12
7 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 196/04 197/08 393/12
8 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 196/06 196/05 392/11
9 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 193/05 198/10 391/15
10 126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 194/06 196/08 390/14

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/14 200/15 400/29
2 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/12 200/15 398/27
3 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 198/11 200/11 398/22
4 143713 Julia Asboe Esbjerg Skyttekreds 197/09 200/06 397/15
5 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 198/11 198/09 396/20
6 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 196/08 199/09 395/17
7 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 196/08 198/12 394/20
8 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 198/13 196/06 394/19
9 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 194/06 199/06 393/12
10 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 196/11 197/08 393/19
11 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 193/08 198/09 391/17
12 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/04 198/09 391/13
13 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/10 195/05 391/15
14 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 194/06 196/11 390/17
15 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 194/05 196/04 390/09
16 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 196/05 193/03 389/08
17 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 194/06 194/02 388/08
18 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds 192/03 194/08 386/11
19 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds 190/03 194/05 384/08
20 139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds 194/03 189/03 383/06
21 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 190/04 192/05 382/09
22 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 183/00 194/06 377/06
23 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 186/06 180/02 366/08
24 107083 Freja Vinther Jensen Samsø Skytteforening 180/01 178/02 358/03

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 198/11 199/07 397/18
2 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 197/06 199/08 396/14
3 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 197/11 198/11 395/22
4 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 196/11 198/09 394/20
5 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 195/07 198/11 393/18
6 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 196/09 197/08 393/17
7 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/09 197/08 392/17
8 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/08 194/14 391/22
9 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 196/08 194/09 390/17
10 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 195/07 193/10 388/17
11 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 195/07 192/10 387/17
12 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 187/03 196/08 383/11
13 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 192/04 191/07 383/11
14 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 192/06 190/05 382/11
15 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 191/08 189/03 380/11

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 191/04 195/07 386/11
2 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 187/05 193/06 380/11
3 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/03 191/07 380/10
4 31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening 193/07 185/05 378/12
5 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 185/05 192/06 377/11
6 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 188/04 187/04 375/08

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/09 195/10 389/19
2 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/10 194/06 388/16
3 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/07 189/08 381/15
4 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 190/04 190/06 380/10
5 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 190/06 187/02 377/08
6 102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening 187/04 186/05 373/09

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 200/16 400/27
2 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 200/12 200/11 400/23
3 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10 199/08 397/18
4 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 199/05 198/09 397/14
5 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 199/07 198/06 397/13
6 20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening 197/14 199/10 396/24
7 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 198/10 197/04 395/14
8 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 196/10 198/08 394/18
9 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 197/09 197/08 394/17
10 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 195/10 198/05 393/15
11 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds 196/10 197/08 393/18
12 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 197/10 196/07 393/17
13 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 198/07 195/07 393/14
14 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds 199/08 194/04 393/12
15 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/07 198/10 392/17
16 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 195/06 197/13 392/19
17 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 195/10 197/09 392/19
18 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 196/11 196/09 392/20
19 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 197/11 195/11 392/22
20 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 194/10 197/06 391/16
21 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 192/04 198/07 390/11
22 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/05 195/07 390/12
23 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/06 195/06 390/12
24 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 197/08 192/05 389/13
25 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/06 194/04 386/10
26 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 187/04 190/08 377/12

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 190/05 196/06 386/11
2 41593 Ejgil Thuesen Ribe Skyttekreds 192/07 193/03 385/10
3 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds 196/08 189/02 385/10
4 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 184/04 193/01 377/05
5 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 189/06 187/02 376/08

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/18 200/14 400/32
2 91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12 200/13 400/25
3 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 199/12 200/14 399/26
4 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 198/14 200/13 398/27
5 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 198/09 200/12 398/21
6 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09 199/08 398/17
7 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS 200/15 198/12 398/27
8 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09 198/10 398/19
9 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 198/09 199/11 397/20
10 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 198/08 199/10 397/18
11 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 197/07 199/11 396/18
12 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 198/10 198/11 396/21
13 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 198/09 198/11 396/20
14 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 199/09 197/09 396/18
15 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 198/10 197/12 395/22
16 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 196/11 198/10 394/21
17 38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening 197/07 197/07 394/14
18 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 196/08 197/09 393/17
19 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 197/09 196/10 393/19
20 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds 198/13 194/07 392/20
21 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening 196/06 194/07 390/13
22 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 197/11 193/06 390/17
23 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening 190/04 191/05 381/09
24 116964 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening 187/08 188/05 375/13
25 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 186/01 188/04 374/05

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 200/13 199/12 399/25
2 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/12 196/07 392/19
3 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 196/08 196/09 392/17
4 114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/09 194/09 391/18
5 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/03 199/09 389/12
6 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening 193/05 196/10 389/15
7 142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 192/05 194/08 386/13
8 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening 192/05 193/06 385/11
9 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 191/05 193/05 384/10
10 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 189/05 194/06 383/11
11 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/03 189/01 378/04
12 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 190/05 186/02 376/07
13 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/05 191/04 375/09
14 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds 181/02 190/05 371/07

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 18541 Allan Dicksen Andersen Randers Skyttekreds 198/06 199/08 397/14
2 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening 197/06 198/13 395/19
3 112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds 199/12 195/08 394/20
4 142804 Lone Mette Sloth Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 197/09 196/09 393/18
5 18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds 194/08 197/10 391/18
6 132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening 195/09 196/07 391/16
7 24149 Johnny Jensen Randers Skyttekreds 192/04 193/05 385/09
8 130238 Erik Møgelvang Rasmussen Randers Skyttekreds 192/05 192/07 384/12
9 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 192/05 190/01 382/06
10 133555 Ole Støvring Randers Skyttekreds 183/01 196/07 379/08
11 144668 Mohammad Faramarzi Randers Skyttekreds 185/03 193/03 378/06
12 95417 Jan Jørn Jensen Randers Skyttekreds 184/05 190/03 374/08
13 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 185/00 174/04 359/04

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/16
2 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 200/15
3 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 200/14
4 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12
5 141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds 200/10
6 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening 200/09
7 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/14
8 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 199/13
9 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 199/10
10 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 199/05
11 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/12
12 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 198/10
13 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds 197/11
14 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/10
15 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds 197/07
16 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening 196/12
17 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 196/11
18 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 196/10
19 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening 196/08
20 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/06
21 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 195/08
22 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/09
23 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 192/05

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 198/10
2 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 197/08
2 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 197/08
4 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 197/06
5 142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening 196/11
6 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 196/06
7 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 195/07
8 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/07
8 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/07
10 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds 192/09
11 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds 192/04
12 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds 188/01
13 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds 183/04

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening 198/10
2 144552 Daniel Rasmussen Vojens Skytteforening 197/11
3 142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds 195/09
4 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 194/07
5 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds 194/06
5 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 194/06
7 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/05
8 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening 193/04
9 135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds 191/04
10 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/03
10 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/03
12 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds 187/04
13 142484 Yashwanth Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds 187/02
14 144026 Julie Detlefsen Sønderborg Skyttekreds 186/01
15 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds 186/00
16 142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds 185/03
17 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds 185/02
18 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 183/02
19 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds 181/03
20 140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening 180/02
21 140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds 177/01
22 144585 Willads Z. Bøgeskov Møller Randers Skyttekreds 176/03
23 135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds 172/02
24 143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds 169/01
25 144468 Alfred Wiltehuhn Ebsen Ribe Skyttekreds 167/02
26 143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds 167/01
27 140501 Ethan Peronato Nordals Skyttekreds 166/00
28 144587 Gustav Skovridder Randers Skyttekreds 164/00
29 144474 Mathilde Skammelsen Randers Skyttekreds 150/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/15
2 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 200/12
3 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 200/10
4 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 199/10
5 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 199/07
6 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 198/11
7 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 196/06
8 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 196/04
9 126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 194/06
10 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 193/05

Riffel, 50m - Klasse J2

1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/14
2 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 198/13
3 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/12
4 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 198/11
4 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 198/11
6 143713 Julia Asboe Esbjerg Skyttekreds 197/09
7 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 196/11
8 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/10
9 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 196/08
10 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 196/08
11 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 196/05
12 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 194/06
12 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 194/06
12 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 194/06
15 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 194/05
16 139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds 194/03
17 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 193/08
18 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/04
19 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 192/05
20 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds 192/03
21 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 190/04
22 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds 190/03
23 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 186/06
24 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 183/00
25 107083 Freja Vinther Jensen Samsø Skytteforening 180/01

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 198/11
2 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 197/11
3 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/08
4 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 197/06
5 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 196/11
6 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 196/09
7 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 196/08
8 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/09
9 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 195/07
10 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 195/07
10 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 195/07
12 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 192/06
13 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 192/04
14 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 191/08
15 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 187/03

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening 193/07
2 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 191/04
3 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/03
4 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 188/04
5 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 187/05
6 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 185/05

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/10
2 43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/09
3 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/07
4 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 190/06
5 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 190/04
6 102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening 187/04

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 200/12
2 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
3 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds 199/08
4 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 199/07
5 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 199/05
6 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 198/10
6 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10
8 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 198/07
9 20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening 197/14
10 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 197/11
11 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 197/10
12 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 197/09
13 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 197/08
14 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 196/11
15 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 196/10
15 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds 196/10
17 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 195/10
17 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 195/10
19 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 195/06
19 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/06
21 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/05
22 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 194/10
23 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/07
24 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds 193/07
25 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/06
26 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 192/04
27 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 187/04

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds 196/08
2 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 195/05
3 41593 Ejgil Thuesen Ribe Skyttekreds 192/07
4 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 190/05
5 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 189/06
6 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 188/06
7 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 184/04

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/18
2 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS 200/15
3 91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
4 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
5 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 199/12
6 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 199/09
6 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09
8 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 198/14
9 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds 198/13
10 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 198/10
10 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 198/10
12 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 198/09
13 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 198/09
14 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 198/09
15 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 198/08
16 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 197/11
17 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 197/09
18 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 197/07
18 38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening 197/07
20 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 196/11
21 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 196/08
22 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening 196/06
23 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening 190/04
24 116964 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening 187/08
25 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 186/01

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 200/13
2 114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/09
3 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/12
4 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 196/08
5 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening 193/05
6 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening 192/05
6 142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 192/05
8 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 192/03
9 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 191/05
10 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 190/05
11 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/03
12 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 189/05
13 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/03
14 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/05
15 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds 181/02

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds 199/12
2 18541 Allan Dicksen Andersen Randers Skyttekreds 198/06
3 142804 Lone Mette Sloth Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 197/09
4 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening 197/06
5 132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening 195/09
6 18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds 194/08
7 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 192/05
7 130238 Erik Møgelvang Rasmussen Randers Skyttekreds 192/05
9 24149 Johnny Jensen Randers Skyttekreds 192/04
10 144668 Mohammad Faramarzi Randers Skyttekreds 185/03
11 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 185/00
12 95417 Jan Jørn Jensen Randers Skyttekreds 184/05
13 133555 Ole Støvring Randers Skyttekreds 183/01

Til toppen