| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/10 200/15 399/25
2 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/08 200/07 397/15
3 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 198/11 199/12 397/23
4 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/11 199/10 397/21
5 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/10 198/09 396/19
6 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/15 197/08 396/23

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/13 200/15 399/28

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/13 198/10 397/23

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/07 196/12 390/19
2 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 188/04 196/06 384/10

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 182/05 185/02 367/07

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/11 200/09 397/20
2 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 197/08 199/09 396/17
3 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/09 198/10 393/19
4 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/07 197/07 392/14
5 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 199/11 193/07 392/18
6 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 192/03 192/07 384/10
7 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/05 189/05 384/10
8 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 189/07 186/04 375/11

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 199/06 196/07 395/13
2 50333 Svend E. Christensen Nr. Esterbølle Skytteforening 184/05 185/05 369/10
3 116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening 184/03 182/05 366/08
4 94888 Arne Hansen Nr. Esterbølle Skytteforening 175/05 185/01 360/06

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 198/09 198/08 396/17
2 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/06 198/12 395/18

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10 195/08 395/18
2 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/07 194/05 387/12

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/15
2 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/10
3 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/11
3 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 198/11
5 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/10
6 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/08

Riffel, 50m - Klasse J1

1 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/13

Riffel, 50m - Klasse J2

1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/13

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/07
2 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 188/04

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 182/05

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 199/11
2 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/11
3 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 197/08
4 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/09
5 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/07
6 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/05
7 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 192/03
8 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 189/07

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 199/06
2 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 188/05
3 50333 Svend E. Christensen Nr. Esterbølle Skytteforening 184/05
4 116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening 184/03
5 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 180/04
6 94888 Arne Hansen Nr. Esterbølle Skytteforening 175/05

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 198/09
2 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/06

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10
2 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/07

Til toppen