| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - Mesterskab BK

1 122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening 145/06 146/05 291/11
2 140533 Marius Voss Petersen Ornebjerg Skytteforening 127/01 125/01 252/02

Riffel, 200m - Mesterskab JUN

1 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 146/05 147/03 441/10
2 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 141/03 143/03 284/06

Riffel, 200m - Mesterskab ST1

1 86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 147/06 144/05 291/11
2 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 144/06 144/09 437/22

Riffel, 200m - Mesterskab ST3

1 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 142/05 141/02 283/07

Riffel, 200m - Mesterskab Å1

1 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 149/06 149/04 446/14
2 54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening 150/08 146/08 296/16
3 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 148/07 146/08 294/15
4 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening 145/08 148/06 435/17

Riffel, 200m - Mesterskab Å2

1 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 147/03 141/06 288/09

Riffel, 200m - Klasse BK

1 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 148/07
2 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 146/06
3 122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening 145/06
4 137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening 130/02
5 140533 Marius Voss Petersen Ornebjerg Skytteforening 127/01

Riffel, 200m - Klasse JUN

1 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 146/05
2 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 141/03
3 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 135/03

Riffel, 200m - Klasse ST1

1 86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening 147/06
2 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 144/06

Riffel, 200m - Klasse ST3

1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 145/00
2 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 142/05

Riffel, 200m - Klasse SE1

1 53420 Johnny Johansson Damsholte Skytteforening 150/07
2 54312 Bjarne Larsen Damsholte Skytteforening 148/08
3 53166 Berrit Carlsen Damsholte Skytteforening 147/04
4 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening 146/09

Riffel, 200m - Klasse SE2

1 54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening 143/06
2 54509 Knud Holse Vestfalster Skytteforening 130/02

Riffel, 200m - Klasse Å1

1 122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening 150/09
2 54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening 150/08
3 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening 149/07
4 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 149/06
5 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 148/07
6 139884 Hans-Kurt Pedersen Tingsted Skytteforening 148/06
7 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening 145/08

Riffel, 200m - Klasse Å2

1 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening 148/07
2 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 147/03
2 89816 Steffen Koefoed Nykøbing F. Skytteforening 147/03
4 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 147/00
5 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening 146/00
6 127838 Tonny Flindt Ravnsborg Skytteforening 138/00

Riffel, 200m - Klasse FRI

1 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening 145/05

Til toppen