| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - Mesterskab BK

1 135920 Freya Poulsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 144/05 145/04 289/09

Riffel, 200m - Mesterskab ST1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS 144/02 148/06 292/08

Riffel, 200m - Mesterskab ST2

1 82711 Louise K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 135/04 141/03 276/07
2 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 133/03 139/04 272/07
3 31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening 135/03 136/03 271/06

Riffel, 200m - Mesterskab ST3

1 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 142/02 137/03 279/05
2 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 135/05 140/04 275/09

Riffel, 200m - Mesterskab SE1

1 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 147/09 150/08 297/17
2 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 143/04 140/04 283/08

Riffel, 200m - Mesterskab Å1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 147/06 147/08 294/14
2 115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 148/05 146/05 294/10
3 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 145/06 147/07 292/13
4 79881 Jesper K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 142/03 148/05 290/08

Riffel, 200m - Mesterskab Å2

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 144/05 147/04 291/09
2 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 148/07 134/03 282/10
3 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 140/02 135/01 275/03

Riffel, 200m - Klasse BK

1 135920 Freya Poulsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 144/05

Riffel, 200m - Klasse ST1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS 144/02

Riffel, 200m - Klasse ST2

1 82711 Louise K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 135/04
2 31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening 135/03
3 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 133/03

Riffel, 200m - Klasse ST3

1 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 142/02
2 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 135/05

Riffel, 200m - Klasse SE1

1 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 147/09
2 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 143/04

Riffel, 200m - Klasse Å1

1 115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 148/05
2 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 147/06
3 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 145/06
4 79881 Jesper K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 142/03

Riffel, 200m - Klasse Å2

1 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 148/07
2 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS 145/04
3 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 144/05
4 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 140/02

Til toppen