Lørdagsstævne 50m Ulsted Skytteforening (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK3 176.000 176.000 Mesterskab
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds FRI 200.000 200.000 Mesterskab
141166 Nicklas Hansen Ulsted Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
141166 Nicklas Hansen Ulsted Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 198.000 198.000 Mesterskab
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å2 182.000 182.000 Hovedskydning
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 188.000 188.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 191.000 191.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning

Til toppen