SuperBrugsen Vodskov Skytteforening 50 & 200m riffelstævne (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening Å2 180.000 180.000 Hovedskydning
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å2 185.000 185.000 Mesterskab
136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
131322 Maiken Pernille Simonsen Vodskov Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
131322 Maiken Pernille Simonsen Vodskov Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 193.000 193.000 Mesterskab
130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening Å2 184.000 184.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Mesterskab
135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds BK3 173.000 173.000 Mesterskab
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 199.000 199.000 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J2 198.000 198.000 Mesterskab
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening ST3 184.000 184.000 Mesterskab
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening ST3 186.000 186.000 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Mesterskab
135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Mesterskab
14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening SE1 170.000 170.000 Hovedskydning
14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening SE1 188.000 188.000 Mesterskab
144608 Emil Venderby Aalborg Skyttekreds J2 181.000 181.000 Hovedskydning
144608 Emil Venderby Aalborg Skyttekreds J2 190.000 190.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Mesterskab
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 194.000 194.000 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 192.000 192.000 Mesterskab
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 190.000 190.000 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab

Til toppen