SuperBrugsen Vodskov Skytteforening 50 & 200m riffelstævne (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å2 145.000 145.000 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å2 143.000 143.000 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å2 144.000 144.000 Mesterskab
131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening BK 142.000 142.000 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK 148.000 148.000 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK 140.000 140.000 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening JUN 142.000 142.000 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening JUN 148.000 148.000 Mesterskab
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 143.000 143.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 143.000 143.000 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening JUN 142.000 142.000 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening JUN 140.000 140.000 Mesterskab
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening Å1 147.000 147.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 145.000 145.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 149.000 149.000 Mesterskab
135920 Freya Poulsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 150.000 150.000 Hovedskydning
135920 Freya Poulsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 150.000 150.000 Mesterskab
14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening SE2 141.000 141.000 Hovedskydning
14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening SE2 128.000 128.000 Mesterskab
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 135.000 135.000 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 140.000 140.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 144.000 144.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 141.000 141.000 Mesterskab
136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening Å2 133.000 133.000 Hovedskydning
136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening Å2 122.000 122.000 Mesterskab

Til toppen