| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00 195/00 390/00

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I 192/00 188/00 380/00

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00 197/00 392/00

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00 196/00 395/00
2 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 195/00 195/00 390/00

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 144579 Max Banke Lunde Sg&I 198/00 198/00 396/00
2 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I 193/00 194/00 387/00

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
2 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 198/00
3 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 197/00
3 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
5 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 196/00
5 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 196/00
7 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
8 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 138481 Clara Struve Lunde Sg&I 191/00

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I 192/00
2 137382 Rasmus Nielsen Ryslinge Skytteforening 190/00
3 124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I 189/00
4 135113 Emil Aslan Karlin Uslu Lunde Sg&I 187/00
4 144095 Victoria Eriksen Ryslinge Skytteforening 187/00
6 142892 Sarah Dam Hansen Lunde Sg&I 182/00
7 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I 180/00
8 144594 Benjamin Enghoff Nielsen Lunde Sg&I 169/00
9 142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I 167/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00

Riffel, 50m - Klasse J2

1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 199/00
2 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 198/00
2 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
4 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 196/00
5 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 188/00

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 175/00

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening 200/00
2 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 199/00
2 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
4 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 198/00
5 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 197/00
5 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening 197/00
7 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
8 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
8 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
10 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 191/00
11 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00
12 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening 189/00

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 199/00
2 107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening 196/00
3 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 193/00
4 82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening 192/00
5 118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening 191/00
6 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00
7 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 189/00
8 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening 188/00
9 144449 Knud Ejler Andersen Særslev Skytteforening 184/00
10 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 183/00
11 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I 174/00
12 49588 Kurt Wulff Særslev Skytteforening 169/00
13 46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I 167/00
14 46334 Knud Christensen Lunde Sg&I 161/00
15 128951 Bente Rasmussen Særslev Skytteforening 158/00

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening 199/00
1 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening 199/00
1 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
4 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 195/00
4 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
6 47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening 194/00

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 144579 Max Banke Lunde Sg&I 198/00
2 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
3 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00
4 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I 193/00
5 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 192/00
5 114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00
7 47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening 188/00
8 144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening 180/00

Til toppen