DGI Fyn Skydning Holdturnering Sommer 2021 Juni (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
135113 Emil Aslan Karlin Uslu Lunde Sg&I BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I BK3 188.000 188.000 Mesterskab
142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
144594 Benjamin Enghoff Nielsen Lunde Sg&I BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I Å1 195.000 195.000 Mesterskab
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I Å2 194.000 194.000 Mesterskab
144579 Max Banke Lunde Sg&I Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
144579 Max Banke Lunde Sg&I Å2 198.000 198.000 Mesterskab
46334 Knud Christensen Lunde Sg&I SE2 161.000 161.000 Hovedskydning
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I SE2 167.000 167.000 Hovedskydning
96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I SE2 174.000 174.000 Hovedskydning
138481 Clara Struve Lunde Sg&I BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
138480 Caroline Struve Lunde Sg&I BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
142892 Sarah Dam Hansen Lunde Sg&I BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
49588 Kurt Wulff Særslev Skytteforening SE2 169.000 169.000 Hovedskydning
128951 Bente Rasmussen Særslev Skytteforening SE2 158.000 158.000 Hovedskydning
144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening Å2 180.000 180.000 Hovedskydning
144449 Knud Ejler Andersen Særslev Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening ST1 199.000 199.000 Hovedskydning
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
137382 Rasmus Nielsen Ryslinge Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
144095 Victoria Eriksen Ryslinge Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 190.000 190.000 Hovedskydning
130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST3 175.000 175.000 Hovedskydning

Til toppen