| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 144552 Daniel Rasmussen Vojens Skytteforening 196/09 195/06 391/15

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 198/08 194/03 392/11
2 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 184/04 191/06 375/10

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds 191/05 191/03 382/08
2 128844 Gert Jessen Sønderborg Skyttekreds 188/05 193/05 381/10

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 135035 Jan Vrang Hansen Sønderborg Skyttekreds 187/02 187/04 374/06

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/15
2 141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds 200/11
3 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 199/13
4 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 198/11
5 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening 197/11
6 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening 196/09
7 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening 195/07
8 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 192/07

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds 197/09
2 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 197/07
3 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds 197/06
4 144552 Daniel Rasmussen Vojens Skytteforening 196/09
5 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds 196/07
5 142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds 196/07
7 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds 195/09
8 142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds 195/05
9 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 192/06
9 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds 192/06
9 142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening 192/06

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds 197/06
2 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 194/05
2 139400 Toke Jensen Grænseegnens Skytteforening 194/05
4 142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds 194/03
5 144026 Julie Detlefsen Sønderborg Skyttekreds 193/07
6 135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds 193/05
7 139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds 193/04
8 142484 Yashwanth Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds 192/03
9 144426 Ida Holm Hansen Sønderborg Skyttekreds 190/03
10 142979 Marcus Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds 187/02
11 128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening 185/03
12 140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds 185/02
13 139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds 184/03
14 137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds 183/02
15 144425 Marius Hamer Sønderborg Skyttekreds 178/04
16 140501 Ethan Peronato Nordals Skyttekreds 178/01
17 139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds 160/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 199/13
2 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 196/08

Riffel, 50m - Klasse J2

1 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 199/06
2 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 198/08
3 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 197/13
4 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 197/06
5 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 196/06
6 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 195/08
7 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds 194/04
8 139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds 194/03
9 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 184/04

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 188/06

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 194/05
2 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 192/06

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 197/08
2 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 197/06
3 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 197/04
4 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 196/06
5 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds 195/04
6 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds 194/06
7 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds 193/06
8 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 192/07

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 194/05
2 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds 192/02
3 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds 191/05
4 128844 Gert Jessen Sønderborg Skyttekreds 188/05
5 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds 187/02

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening 199/10
2 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 198/07
3 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds 197/11
4 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 197/09
5 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 196/07
6 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening 194/05

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 198/03
2 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening 197/05
3 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening 196/03
4 143833 Emil Juhl Wridt Vojens Skytteforening 194/03
5 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening 193/07
6 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 188/05
7 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 185/04
8 143834 Daniel Søeberg Vojens Skytteforening 169/01

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 135035 Jan Vrang Hansen Sønderborg Skyttekreds 187/02

Til toppen