Foreningshold 50m runde 2 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
144655 Janus Pedersen Østlollands Skytteforening Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
144577 Henrik B Rasmussen Østlollands Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
122286 Henrik Nøbølle K. A. Mikkelsen Østlollands Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
130853 Karina Andersson Mikkelsen Østlollands Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
137325 Jens Peter Frost Næstved Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
140533 Marius Voss Petersen Ornebjerg Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 181.000 181.000 Hovedskydning
130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
55114 Sarah Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST1 191.000 191.000 Hovedskydning

Til toppen