Landsdelsmesterskab Sommer 2021 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
139593 Elias Træholt Helle Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
139593 Elias Træholt Helle Skytteforening BK3 171.000 171.000 Mesterskab
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
143655 Simon Adrian Helle Skytteforening BK3 159.000 159.000 Hovedskydning
143655 Simon Adrian Helle Skytteforening BK3 152.000 152.000 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 104.400 104.400 Finale
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK2 104.000 104.000 Finale
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Mesterskab
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 100.500 100.500 Finale
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Mesterskab
41593 Ejgil Thuesen Ribe Skyttekreds SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Ribe Skyttekreds SE2 197.000 197.000 Mesterskab
41593 Ejgil Thuesen Ribe Skyttekreds SE2 95.600 95.600 Finale
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 103.200 103.200 Finale
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 100.600 100.600 Finale
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 191.000 191.000 Mesterskab
135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Mesterskab
144468 Alfred Wiltehuhn Ebsen Ribe Skyttekreds BK3 155.000 155.000 Hovedskydning
144468 Alfred Wiltehuhn Ebsen Ribe Skyttekreds BK3 161.000 161.000 Mesterskab
144877 Mads Præstiin Germundsson Ribe Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
144877 Mads Præstiin Germundsson Ribe Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Mesterskab
144878 Ulrik Germundsson Ribe Skyttekreds Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
144878 Ulrik Germundsson Ribe Skyttekreds Å2 179.000 179.000 Mesterskab
144911 Lucas Iversen Ribe Skyttekreds BK3 154.000 154.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Mesterskab
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 102.500 102.500 Finale
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 103.900 103.900 Finale
94251 Josefine Korsager Bramming Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
94251 Josefine Korsager Bramming Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Mesterskab
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 98.400 98.400 Finale
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 105.300 105.300 Finale
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 190.000 190.000 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds Å2 181.000 181.000 Hovedskydning
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Mesterskab
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK2 100.100 100.100 Finale
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening ST3 190.000 190.000 Mesterskab
38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST2 195.000 195.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST2 193.000 193.000 Mesterskab
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST2 98.800 98.800 Finale
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST2 184.000 184.000 Mesterskab
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds Å2 199.000 199.000 Mesterskab
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 199.000 199.000 Mesterskab
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 98.800 98.800 Finale

Til toppen