DGI Fyn Skydning Holdturnering Sommer 2021 Juli (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening SE1 186.000 186.000 Hovedskydning
46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening SE1 187.000 187.000 Mesterskab
90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening SE1 190.000 190.000 Hovedskydning
90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening SE1 192.000 192.000 Mesterskab
80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening SE2 185.000 185.000 Mesterskab
136869 Torben Bergholdt Nyborg Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
136869 Torben Bergholdt Nyborg Skytteforening SE2 184.000 184.000 Mesterskab
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I Å1 196.000 196.000 Mesterskab
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I SE2 186.000 186.000 Mesterskab
144594 Benjamin Enghoff Nielsen Lunde Sg&I BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
144594 Benjamin Enghoff Nielsen Lunde Sg&I BK3 169.000 169.000 Mesterskab
144579 Max Banke Lunde Sg&I Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
144579 Max Banke Lunde Sg&I Å2 196.000 196.000 Mesterskab
96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I SE2 168.000 168.000 Hovedskydning
46334 Knud Christensen Lunde Sg&I SE2 163.000 163.000 Hovedskydning
46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I SE2 162.000 162.000 Hovedskydning
46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
142892 Sarah Dam Hansen Lunde Sg&I BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
138481 Clara Struve Lunde Sg&I BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I BK3 154.000 154.000 Hovedskydning
142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
48169 Jens Helding Horne Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
48169 Jens Helding Horne Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
48025 Morten Laursen Horne Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
128487 Bertil Vinther Krag Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning

Til toppen