Lunde MINI terræn 2021 (TerrænPistol) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP1 58.000 40.000 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 63.000 44.000 Hovedskydning
21143 John Walker Vejle Skytteforening TP4 60.000 42.000 Hovedskydning
88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening TP4 48.000 33.000 Hovedskydning
115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening TP2 67.000 47.000 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening TP3 70.000 49.000 Hovedskydning
89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening TP1 74.000 51.000 Hovedskydning
89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening TP1 71.000 49.000 Hovedskydning
102227 Rune Viggo Jensen Hem Skytteforening TP2 65.000 45.000 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening TP2 68.000 47.000 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening TP1 64.000 44.000 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug TP2 69.000 48.000 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug TP2 68.000 47.000 Hovedskydning
77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening TP3 52.000 36.000 Hovedskydning
96343 Niels Bank Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening TP2 65.000 45.000 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening TP2 63.000 44.000 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening TP1 73.000 51.000 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening TP1 71.000 49.000 Hovedskydning
90306 Annette Winther Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 55.000 38.000 Hovedskydning
137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening TP3 60.000 42.000 Hovedskydning
35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening TP2 62.000 43.000 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening TP1 68.000 47.000 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening TP3 53.000 37.000 Hovedskydning
127099 Jeppe Lund Strøby Skytteforening TP1 72.000 50.000 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening TP2 68.000 47.000 Hovedskydning
117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening TP2 70.000 49.000 Hovedskydning
51937 Michael D. Buch Odense Skyttekreds TP2 66.000 46.000 Hovedskydning
51937 Michael D. Buch Odense Skyttekreds TP2 72.000 50.000 Mesterskab
52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds TP2 67.000 47.000 Hovedskydning
52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds TP2 71.000 49.000 Mesterskab
91723 Jan Røjkjær Odense Skyttekreds TP3 60.000 42.000 Hovedskydning
91723 Jan Røjkjær Odense Skyttekreds TP3 66.000 46.000 Mesterskab
52945 Hans Henrik Jensen Odense Skyttekreds TP3 51.000 35.000 Hovedskydning
137964 Anders Vesth Jacobsen Herfølge Skytteforening TP4 42.000 29.000 Hovedskydning
94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening TP3 58.000 40.000 Hovedskydning
137965 Christian Adler Alsing Herfølge Skytteforening TP3 38.000 26.000 Hovedskydning
141440 Per Bo Rasmussen Herfølge Skytteforening TP4 43.000 30.000 Hovedskydning
135936 Dan Rene Nielsen Herfølge Skytteforening TP4 59.000 41.000 Hovedskydning
133919 Henrik Jensen Herfølge Skytteforening TP4 47.000 33.000 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening TP3 66.000 46.000 Hovedskydning
144417 Marianne Hansen Knabstrup Skytteforening TP4 57.000 40.000 Hovedskydning
140892 Kim Bo Poulsen Horsens Skyttekreds TP4 58.000 40.000 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds TP1 65.000 45.000 Hovedskydning
20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds TP2 62.000 43.000 Hovedskydning
136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds TP2 60.000 42.000 Hovedskydning
118018 Christian Richter-Pedersen Brøndby Skytte Forening TP2 53.000 37.000 Hovedskydning
126498 Ronny Erik Nielsen Brøndby Skytte Forening TP2 50.000 35.000 Hovedskydning
125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949 TP4 52.000 36.000 Hovedskydning
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 TP4 45.000 31.000 Hovedskydning
112211 Lars Peder Hornhaver Skytteforeningen Af 1949 TP4 56.000 39.000 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 TP3 62.000 43.000 Hovedskydning
121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949 TP2 72.000 50.000 Hovedskydning
144741 Mike Iversen Odense Skyttekreds TP4 50.000 35.000 Hovedskydning
144741 Mike Iversen Odense Skyttekreds TP4 57.000 40.000 Mesterskab
144743 Christian Nøhr Odense Skyttekreds TP4 40.000 28.000 Hovedskydning
144743 Christian Nøhr Odense Skyttekreds TP4 61.000 42.000 Mesterskab
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening TP1 68.000 47.000 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening TP1 71.000 49.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening TP2 62.000 43.000 Hovedskydning
119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening TP4 63.000 44.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening TP2 56.000 39.000 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening TP3 62.000 43.000 Hovedskydning
134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening TP3 59.000 41.000 Hovedskydning
126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening TP4 42.000 29.000 Hovedskydning
145009 Allan Amir Daniel Odense Skyttekreds TP4 39.000 27.000 Mesterskab
45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening TP4 41.000 28.000 Hovedskydning
20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening TP3 62.000 43.000 Hovedskydning
142437 Benjamin Buter Petersen Lunde Sg&I TP4 50.000 35.000 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds TP3 55.000 38.000 Hovedskydning
99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds TP4 46.000 32.000 Hovedskydning
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening TP4 62.000 43.000 Hovedskydning
138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening TP3 52.000 36.000 Hovedskydning
118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening TP4 56.000 39.000 Hovedskydning
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening TP4 46.000 32.000 Hovedskydning
121679 John Christian Gerhauge Løsning-Hedensted Skytteforening TP2 65.000 45.000 Hovedskydning
145175 Tatiana Nikolova Klejs-Juelsminde Skytteforening TP4 49.000 34.000 Hovedskydning
137657 Alan Watkins Odense Skyttekreds TP4 42.000 29.000 Hovedskydning
92545 Nicolai Dahl Svendsen Faaborg Skytteforening TP4 40.000 28.000 Hovedskydning
48179 Jan Pedersen Faaborg Skytteforening TP4 62.000 43.000 Hovedskydning
142184 Allan Burmeister Faaborg Skytteforening TP4 47.000 33.000 Hovedskydning
144566 Alexander Johannessen Ølsted Skytteforening TP4 55.000 38.000 Hovedskydning
117404 Ken Kay Dalum Skytteforening TP3 60.000 42.000 Hovedskydning
130450 Finn Mose Dalum Skytteforening TP4 47.000 33.000 Hovedskydning
125379 Karsten Uglebjerg Dalum Skytteforening TP4 48.000 33.000 Hovedskydning
143281 Andreas B. Mølgard-Andersen Lunde Sg&I TP4 48.000 33.000 Hovedskydning
129528 Mikkel Gudbrand Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 71.000 49.000 Hovedskydning
141427 Gert Nielsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 64.000 44.000 Hovedskydning
34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening TP4 36.000 25.000 Hovedskydning
21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds TP2 62.000 43.000 Hovedskydning
135511 Morten Jakobsen Østbirk Pistol Skytter TP4 55.000 38.000 Hovedskydning

Til toppen