Haderup Dalgas Stævne (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening ST2 190.000 190.000 Mesterskab
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening ST3 170.000 170.000 Mesterskab
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 191.000 191.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 190.000 190.000 Mesterskab
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 174.000 174.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 177.000 177.000 Mesterskab
117830 Casper Johansen Skive skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
117830 Casper Johansen Skive skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
117829 Camilla Harder Skive skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
117829 Camilla Harder Skive skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening ST3 191.000 191.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening ST3 193.000 193.000 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 195.000 195.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 195.000 195.000 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 183.000 183.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 186.000 186.000 Mesterskab
129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 188.000 188.000 Mesterskab
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab

Til toppen