Turnering 50 m Runde 4 2021 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
142536 Mikkel Rønne Jensen Østerlars Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
135965 Benjamin Müller Aakirkeby Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
141943 Natasja Kousholt Aakirkeby Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
143589 Kian J. M. Nielsen Aakirkeby Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
120802 Freya Kofoed Svaneke Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
61485 Leif Pedersen Nyvest Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
139689 John Vosborg Østerlars Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE1 185.000 185.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening ST1 189.000 189.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening ST3 163.000 163.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
142537 Klaus Rønne Jensen Østerlars Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
144540 Michael Jimmi Møller Nielsen Aakirkeby Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
140555 Flemmimg Kofoed Aakirkeby Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
120801 Palle Kofoed Svaneke Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å2 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen