| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 191/08

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 135965 Benjamin Müller Aakirkeby Skytteforening 196/07
2 143589 Kian J. M. Nielsen Aakirkeby Skytteforening 188/03

Riffel, 50m - Klasse J2

1 120802 Freya Kofoed Svaneke Skytteforening 196/08
2 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/05
3 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 192/04

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 192/04

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 192/07
2 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 188/03
3 61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening 187/05
4 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening 187/02
5 61120 Jørn Jørgensen Østerlars Skytteforening 181/04

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 185/00
2 61500 Kenn Ole Knudsen Østerlars Skytteforening 183/03
3 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 176/03
4 136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening 174/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 196/07
1 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 196/07
3 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 194/05
4 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 194/04
5 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening 191/05

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening 192/04
2 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 192/03
3 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 190/05
4 61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening 190/03
5 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 190/02
6 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 186/06
7 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 186/03
8 92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening 185/03
9 61485 Leif Pedersen Nyvest Skytteforening 166/03

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 197/12
2 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 197/04
3 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 191/03

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/10
2 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening 192/06
3 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 190/02
4 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening 189/05
5 120801 Palle Kofoed Svaneke Skytteforening 188/06
6 144540 Michael Jimmi Møller Nielsen Aakirkeby Skytteforening 187/05
6 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening 187/05

Til toppen