Turnering 50 m Runde 5 2021 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
61485 Leif Pedersen Nyvest Skytteforening SE2 166.000 166.000 Hovedskydning
120802 Freya Kofoed Svaneke Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
120801 Palle Kofoed Svaneke Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
144540 Michael Jimmi Møller Nielsen Aakirkeby Skytteforening Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
143589 Kian J. M. Nielsen Aakirkeby Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening ST3 174.000 174.000 Hovedskydning
61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
61120 Jørn Jørgensen Østerlars Skytteforening ST2 181.000 181.000 Hovedskydning
61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
61500 Kenn Ole Knudsen Østerlars Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å1 191.000 191.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
135965 Benjamin Müller Aakirkeby Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening Å2 187.000 187.000 Hovedskydning

Til toppen