| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 197/07 192/05 389/12
2 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 190/02 184/03 374/05

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden 186/01 184/01 370/02

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds 196/06 197/06 393/12
2 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds 195/05 197/05 392/10
3 134407 Svante Jensen Kjøbenhavns Skytteforening 184/02 193/06 377/08

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds 197/03 196/07 393/10
2 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds 188/03 190/07 378/10

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab 199/09 199/10 398/19
2 63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab 197/09 197/08 394/17

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds 197/09 191/03 388/12
2 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab 189/01 193/03 382/04
3 70446 Tommi Gjermandsen Kastrup-Tårnby Skytteforening 187/02 183/02 370/04
4 106484 Jesper Michelsen Kjøbenhavns Skytteforening 187/03 177/01 364/04
5 104920 Ole Steen Johansen Kjøbenhavns Skytteforening 188/03 176/03 364/06

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/14 200/11 400/25
2 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds 199/14 200/11 399/25
3 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds 199/08 200/13 399/21
4 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening 199/09 200/12 399/21
5 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab 199/11 198/11 397/22
6 94019 Jacob Taarup Kastrup-Tårnby Skytteforening 192/07 199/09 391/16
7 70803 Claus Højbjerg Jørgensen Kastrup-Tårnby Skytteforening 190/03 196/11 386/14

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds 194/03 197/10 391/13
2 144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab 192/08 192/04 384/12
3 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab 193/05 188/06 381/11
4 105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab 191/06 179/00 370/06
5 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab 169/06 181/04 350/10

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 104919 Jørgen Erik Hasselmann Kjøbenhavns Skytteforening 191/04 190/04 381/08
2 120650 Jørgen Tindø Kjøbenhavns Skytteforening 189/03 188/04 377/07

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 197/07
2 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 190/02

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden 186/01

Riffel, 50m - Klasse J2

1 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds 196/06
2 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds 195/05
3 134407 Svante Jensen Kjøbenhavns Skytteforening 184/02

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds 197/03
2 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds 188/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab 199/09
2 63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab 197/09

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds 197/09
2 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab 189/01
3 104920 Ole Steen Johansen Kjøbenhavns Skytteforening 188/03
4 106484 Jesper Michelsen Kjøbenhavns Skytteforening 187/03
5 70446 Tommi Gjermandsen Kastrup-Tårnby Skytteforening 187/02

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/14
2 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds 199/14
3 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab 199/11
4 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening 199/09
5 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds 199/08
6 94019 Jacob Taarup Kastrup-Tårnby Skytteforening 192/07
7 70803 Claus Højbjerg Jørgensen Kastrup-Tårnby Skytteforening 190/03

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds 194/03
2 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab 193/05
3 144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab 192/08
4 105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab 191/06
5 111937 Christina Karlsson Flagga Kjøbenhavns Skytteforening 190/06
6 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab 169/06

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 104919 Jørgen Erik Hasselmann Kjøbenhavns Skytteforening 191/04
2 120650 Jørgen Tindø Kjøbenhavns Skytteforening 189/03

Til toppen