Landsdelsmesterskab 2021 (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab SE1 149.000 149.000 Hovedskydning
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab SE1 148.000 148.000 Mesterskab
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab SE2 139.000 139.000 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab SE2 140.000 140.000 Mesterskab
57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE2 137.000 137.000 Hovedskydning
44977 Mogens Grønning Garderforeningens Skyttelaug Å2 126.000 126.000 Hovedskydning
111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug SE2 137.000 137.000 Hovedskydning
107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug Å2 109.000 109.000 Hovedskydning
107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug Å2 67.000 67.000 Mesterskab
123895 Andrew Starling Garderforeningens Skyttelaug Å2 93.000 93.000 Hovedskydning
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug SE2 136.000 136.000 Mesterskab
63237 Ejgil Reimers Kjøbenhavns Skytteforening SE1 147.000 147.000 Hovedskydning
63237 Ejgil Reimers Kjøbenhavns Skytteforening SE1 149.000 149.000 Mesterskab
85554 Muffe Vulnuz Skytteforeningen 2020 FRI 149.000 149.000 Hovedskydning
85554 Muffe Vulnuz Skytteforeningen 2020 FRI 97.000 97.000 Mesterskab
117163 Torben Vijitpanya Skytteforeningen 2020 FRI 148.000 148.000 Hovedskydning
117163 Torben Vijitpanya Skytteforeningen 2020 FRI 98.000 98.000 Mesterskab
129871 Gert Dan Friis Skytteforeningen 2020 FRI 149.000 149.000 Hovedskydning
129871 Gert Dan Friis Skytteforeningen 2020 FRI 99.000 99.000 Mesterskab
122006 Torben Recke Skyttelauget Krudtuglen FRI 137.000 137.000 Hovedskydning
122006 Torben Recke Skyttelauget Krudtuglen FRI 82.000 82.000 Mesterskab
144913 Rasmus Hjorth Skyttelauget Krudtuglen FRI 139.000 139.000 Hovedskydning
144913 Rasmus Hjorth Skyttelauget Krudtuglen FRI 87.000 87.000 Mesterskab
144910 Benjamin Emmanuel Vives Akademisk Skytteforening Å2 140.000 140.000 Hovedskydning
144910 Benjamin Emmanuel Vives Akademisk Skytteforening Å2 136.000 136.000 Mesterskab
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening ST3 129.000 129.000 Hovedskydning
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening ST3 130.000 130.000 Mesterskab
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE1 144.000 144.000 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE1 149.000 149.000 Mesterskab
66721 Svend Mørup Akademisk Skytteforening SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
66721 Svend Mørup Akademisk Skytteforening SE1 143.000 143.000 Mesterskab
111665 Paulo Andre Ferreira Akademisk Skytteforening Å2 137.000 137.000 Hovedskydning
81615 Ola Hvamstad Akademisk Skytteforening ST2 139.000 139.000 Hovedskydning
81615 Ola Hvamstad Akademisk Skytteforening ST2 137.000 137.000 Mesterskab
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST2 144.000 144.000 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST2 145.000 145.000 Mesterskab
63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening ST2 139.000 139.000 Hovedskydning
63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening ST2 135.000 135.000 Mesterskab
131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening Å1 150.000 150.000 Hovedskydning
131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening Å1 149.000 149.000 Mesterskab
118146 Axel Olsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) JUN 139.000 139.000 Hovedskydning

Til toppen