Landsdelsmesterskab 2021 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening J2 183.000 183.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 188.000 188.000 Mesterskab
142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
29903 Gitte Vinter Jydske Dragonregiments Idrætsforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
29903 Gitte Vinter Jydske Dragonregiments Idrætsforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening ST3 176.000 176.000 Mesterskab

Til toppen