Møn Åben Luft (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å1 193.000 193.000 Mesterskab
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 178.000 178.000 Mesterskab
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
137325 Jens Peter Frost Næstved Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
137325 Jens Peter Frost Næstved Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE1 190.000 190.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
141817 Laurits Kleist Damsholte Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
141817 Laurits Kleist Damsholte Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
140577 Iben R. Kleist Damsholte Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
140577 Iben R. Kleist Damsholte Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
145085 Alberte Kirchhof Damsholte Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
145085 Alberte Kirchhof Damsholte Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
93566 Jens Frimann Nykøbing F. Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
93566 Jens Frimann Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 180.000 180.000 Mesterskab
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 192.000 192.000 Mesterskab
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST3 174.000 174.000 Mesterskab
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST2 190.000 190.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 200.000 200.000 Mesterskab
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 200.000 200.000 Mesterskab
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
119196 Ole Nielsen Kongsted Skytteforening SE2 182.000 182.000 Hovedskydning
119196 Ole Nielsen Kongsted Skytteforening SE2 186.000 186.000 Mesterskab
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening ST3 182.000 182.000 Mesterskab
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
146724 Rune Kirchhof Damsholte Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
146724 Rune Kirchhof Damsholte Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
125518 Maria Storm Ottosen Stege Ndr. Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
125518 Maria Storm Ottosen Stege Ndr. Skytteforening FRI 199.000 199.000 Mesterskab
106126 Zanno Nielsen Stege Ndr. Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
106126 Zanno Nielsen Stege Ndr. Skytteforening FRI 190.000 190.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening ST3 180.000 180.000 Mesterskab
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening ST3 185.000 185.000 Mesterskab
101878 René Møller maciejewski Stege Ndr. Skytteforening ST2 177.000 177.000 Hovedskydning
101878 René Møller maciejewski Stege Ndr. Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST3 183.000 183.000 Mesterskab
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
139884 Hans-Kurt Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
139884 Hans-Kurt Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
140578 Karla M.F.S. Jørgensen Damsholte Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
140578 Karla M.F.S. Jørgensen Damsholte Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE1 182.000 182.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab

Til toppen