| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 192/04

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/08
2 141943 Natasja Kousholt Aakirkeby Skytteforening 193/08
3 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 193/07

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 143589 Kian J. M. Nielsen Aakirkeby Skytteforening 189/05
2 135965 Benjamin Müller Aakirkeby Skytteforening 187/02
3 142536 Mikkel Rønne Jensen Østerlars Skytteforening 175/02
4 144892 Xander Jensen Østermarie Skytteforening 129/01

Riffel, 50m - Klasse J2

1 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 197/06
2 120802 Freya Kofoed Svaneke Skytteforening 196/08
3 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 190/05

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 192/06
2 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening 190/07
3 61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening 189/04
4 61120 Jørn Jørgensen Østerlars Skytteforening 188/07
5 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 185/05

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 61500 Kenn Ole Knudsen Østerlars Skytteforening 186/03
2 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening 185/04
3 136506 Brian Hansen Østermarie Skytteforening 179/03
4 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 176/04

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 197/10
2 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 197/08
3 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 196/04
4 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening 195/07
5 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 194/07
6 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening 190/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 195/07
2 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 195/06
3 61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening 194/08
4 92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening 192/04
5 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 189/08
6 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 185/04
7 61485 Leif Pedersen Nyvest Skytteforening 180/03

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 199/13
2 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/10
3 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 195/06

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 144540 Michael Jimmi Møller Nielsen Aakirkeby Skytteforening 196/08
2 120801 Palle Kofoed Svaneke Skytteforening 196/07
3 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 195/04
4 121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening 193/07
5 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening 193/06
6 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening 193/04
7 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening 189/03
8 142537 Klaus Rønne Jensen Østerlars Skytteforening 187/02
9 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening 184/02

Til toppen