pulje 1 - Vinter sekstet

Info

Turnering: DGI Sydøstjylland Petanque vinter sekstet 2022
Turneringsansvarlige
Karen Pedersen Tlf: 24409841
Dokumenter
Holdkort

Stilling DGI Sydøstjylland Petanque vinter sekstet 2022
Vinter sekstet
pulje 1

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Glud petanqueklub 10 9 0 1 61-29 965-779 186 61
2. Horsens 1 10 9 0 1 60-30 1024-709 315 60
3. Hvirring 1 10 6 0 4 55-35 979-767 212 55
4. Hvirring 2 10 6 0 4 51-39 888-842 46 51
5. Horsens 2 10 5 0 5 44-46 897-890 7 44
6. Hvirring 3 10 4 0 6 43-47 888-912 -24 43
7. Aaig 1 10 4 0 6 41-49 909-939 -30 41
8. Østbirk IF 10 3 0 7 38-52 801-942 -141 38
9. Rask Mølle 10 3 0 7 36-54 808-955 -147 36
10. HI Skanderborg 10 3 0 7 34-56 782-998 -216 34
11. R.T.I. 1 10 3 0 7 32-58 790-998 -208 32

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=49675

Komplet kampprogram

DGI Sydøstjylland Petanque vinter sekstet 2022
Vinter sekstet
pulje 1

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 05-10-21 18:30 Horsens 2 - Hvirring 1 3 - 6
(68 - 105)
Tirsdag 05-10-21 18:30 Hvirring 2 - Hvirring 3 5 - 4
(89 - 87)
Tirsdag 05-10-21 18:30 R.T.I. 1 - Aaig 1 1 - 8
(76 - 115)
Tirsdag 12-10-21 18:30 R.T.I. 1 - Horsens 1 0 - 9
(45 - 117)
Tirsdag 12-10-21 18:30 Hvirring 1 - Rask Mølle 9 - 0
(117 - 47)
Tirsdag 12-10-21 18:30 Horsens 2 - HI Skanderborg 5 - 4
(98 - 88)
Tirsdag 19-10-21 18:30 HI Skanderborg - Aaig 1 3 - 6
(69 - 107)
Tirsdag 19-10-21 18:30 Glud petanqueklub - Østbirk IF 6 - 3
(95 - 81)
Tirsdag 19-10-21 18:30 Rask Mølle - Hvirring 3 3 - 6
(68 - 96)
Tirsdag 26-10-21 18:30 Horsens 2 - Hvirring 3 6 - 3
(108 - 94)
Tirsdag 26-10-21 18:30 Horsens 1 - Hvirring 2 5 - 4
(95 - 70)
Tirsdag 26-10-21 18:30 R.T.I. 1 - Hvirring 1 3 - 6
(77 - 104)
Tirsdag 02-11-21 18:30 HI Skanderborg - Østbirk IF 1 - 8
(68 - 113)
Tirsdag 02-11-21 18:30 Glud petanqueklub - Rask Mølle 7 - 2
(108 - 78)
Tirsdag 02-11-21 18:30 Aaig 1 - Horsens 1 3 - 6
(78 - 109)
Tirsdag 16-11-21 18:30 Horsens 2 - Horsens 1 1 - 8
(57 - 104)
Tirsdag 16-11-21 18:30 Hvirring 2 - R.T.I. 1 6 - 3
(95 - 67)
Tirsdag 16-11-21 18:30 Hvirring 3 - Hvirring 1 2 - 7
(64 - 102)
Tirsdag 23-11-21 18:30 HI Skanderborg - Rask Mølle 5 - 4
(99 - 80)
Tirsdag 23-11-21 18:30 Aaig 1 - Østbirk IF 6 - 3
(108 - 71)
Tirsdag 30-11-21 18:30 Horsens 2 - R.T.I. 1 4 - 5
(97 - 85)
Tirsdag 30-11-21 18:30 Hvirring 2 - Hvirring 1 5 - 4
(80 - 102)
Tirsdag 30-11-21 18:30 Hvirring 3 - Horsens 1 4 - 5
(74 - 100)
Tirsdag 07-12-21 18:30 Glud petanqueklub - Aaig 1 7 - 2
(107 - 66)
Tirsdag 07-12-21 18:30 Rask Mølle - Østbirk IF 5 - 4
(98 - 82)
Tirsdag 07-12-21 18:30 Hvirring 2 - HI Skanderborg 6 - 3
(99 - 51)
Tirsdag 11-01-22 18:30 HI Skanderborg - Glud petanqueklub 1 - 8
(54 - 107)
Tirsdag 11-01-22 18:30 Rask Mølle - Aaig 1 5 - 4
(97 - 80)
Tirsdag 11-01-22 18:30 R.T.I. 1 - Østbirk IF 4 - 5
(92 - 90)
Tirsdag 18-01-22 18:30 Horsens 2 - Østbirk IF 7 - 2
(105 - 64)
Tirsdag 18-01-22 18:30 Hvirring 3 - Aaig 1 6 - 3
(100 - 93)
Tirsdag 18-01-22 18:30 Hvirring 2 - Glud petanqueklub 3 - 6
(76 - 96)
Tirsdag 25-01-22 18:30 HI Skanderborg - Horsens 1 2 - 7
(76 - 106)
Tirsdag 25-01-22 18:30 Glud petanqueklub - Hvirring 1 4 - 5
(72 - 89)
Tirsdag 25-01-22 18:30 R.T.I. 1 - Rask Mølle 5 - 4
(87 - 86)
Tirsdag 01-02-22 18:30 R.T.I. 1 - Glud petanqueklub 3 - 6
(86 - 103)
Tirsdag 08-02-22 18:30 Hvirring 2 - Aaig 1 8 - 1
(115 - 81)
Tirsdag 08-02-22 18:30 Hvirring 3 - Østbirk IF 5 - 4
(92 - 89)
Tirsdag 08-02-22 18:30 Horsens 2 - Glud petanqueklub 4 - 5
(82 - 84)
Tirsdag 15-02-22 18:30 HI Skanderborg - Hvirring 1 5 - 4
(90 - 95)
Tirsdag 15-02-22 18:30 Rask Mølle - Horsens 1 4 - 5
(85 - 107)
Tirsdag 22-02-22 18:30 Horsens 2 - Aaig 1 6 - 3
(109 - 91)
Tirsdag 22-02-22 18:30 Hvirring 2 - Rask Mølle 4 - 5
(86 - 84)
Tirsdag 22-02-22 18:30 Hvirring 1 - Østbirk IF 6 - 3
(91 - 77)
Tirsdag 01-03-22 18:30 R.T.I. 1 - HI Skanderborg 2 - 7
(86 - 105)
Tirsdag 01-03-22 18:30 Glud petanqueklub - Hvirring 3 5 - 4
(92 - 88)
Tirsdag 08-03-22 18:30 Horsens 2 - Hvirring 2 3 - 6
(80 - 90)
Tirsdag 08-03-22 18:30 Hvirring 3 - R.T.I. 1 3 - 6
(86 - 89)
Tirsdag 08-03-22 18:30 Østbirk IF - Horsens 1 1 - 8
(35 - 105)
Onsdag 09-03-22 18:30 Hvirring 1 - Horsens 1 4 - 5
(88 - 102)
Lørdag 12-03-22 10:00 Rask Mølle - Horsens 2 4 - 5
(85 - 93)
Lørdag 12-03-22 10:00 Hvirring 2 - Østbirk IF 4 - 5
(88 - 99)
Lørdag 12-03-22 10:00 HI Skanderborg - Hvirring 3 3 - 6
(82 - 107)
Lørdag 12-03-22 10:00 Glud petanqueklub - Horsens 1 7 - 2
(101 - 79)
Lørdag 12-03-22 10:00 Aaig 1 - Hvirring 1 5 - 4
(90 - 86)

Til toppen